Kategorie produktów

Tonozil spray do gardła

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tonozil spray do gardła

Tonozil to wyrób medyczny w postaci sprayu aerozolu do gardła. Produkt jest polecany do stosowania w dolegliwościach drog oddechowych, w szczególności przy podrażnieniach gardła, stanach zapalnych lub suchości gardła, która może objawiac się chrypką.

Produkt Tonozil spray do gardła powstał na bazie rafinowanego oleju rzepakowego, który ma właściwości natłuszczające i nawilżające na błony śluzowe. Olej rzepakowy, dzięki swojemu działaniu, chroni błonę śluzową gardła przed wysychaniem, a także łagodzi objawy suchości gardła. 

Ekstrakt z rozmarynu lekarskiego działa kojąco oraz regenerująco, a zawarty w aerozolu Tonozil spray do gardła mentol wspiera utrzymanie maksymalnej świeżości. 

Skład

Komponenty wyrobu medycznego Tonozil to: rafinowany olej rzepakowy, olejek cytrynowy, mentol, ekstrakt z rozmarynu lekarskiego.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Tonozil spray do gardła:

produkt należy aplikować do gardła. Jedno psiknięcie to 1 aplikacja. Stosować jednorazowo 2-3 aplikacje. Produktu używać 3-4 razy dziennie lub częściej w zależności od indywidualnych potrzeb.

Kuracja powinna trwać minimum 10-14 dni. 

Nie stosować inaczej niż to zostało opisane. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Tonozil spray do gardła.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Dla utrzymania maksymalnej higieny produkt powinien być stosowany przez jedną osobę. 

Po zaaplikowaniu preparatu nie należy nic jeść i pić przez kilka minut. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mirosława 2018-06-07 14:24

Tonozil spray do gardła pomógł mi odzyskać głos przy ostatniej chrypie. Jestem wychowawcą grupy pierwszoklasistów, którzy mocno dają się we znaki zwłaszcza na wycieczkach szkolnych. Muszę mieć mocny i sprawny głos, bo na tę bandę małych ludzi nic nie działa...

Jan 2017-07-06 08:53

Nie wiem co ze mną nie tak cały czas dopada mnie coś w gardle. Dziś postanowiłem spróbować Tonozil . Oby dał radę.

Isia 2017-04-11 21:31

Tonozil to ulubiony specyfik na gardło mojej rodziny. Od - bagatela - 5 lat!

Lucyna 2017-04-07 19:39

Najlepszy dostępny produkt. Pomaga mi i mojemu mężowi- zawsze! Nie ma co się nawet bawić w sprawdzanie czy inne działają, jak wiem, ze ten dla nas jest super.

Paulina 2016-03-10 10:40

polecam.dobry

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.