Kategorie produktów

Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

Ufftan Protect to płyn zapachowy do stosowania na skórę. Kombinacja naturalnych olejków eterycznych oraz d-panthenolu w preparacie skutecznie chroni, doskonale nawilża, odżywia oraz odświeża skórę. Płyn wskazany jest do odstraszania insektów takich jak komary, meszki oraz kleszcze. Preparat może być stosowany u dzieci od 3 roku życia.

Skład

Skład Ufftan Protect to: panthenol, olejki eteryczne oraz substancje pomocnicze. Nie zawiera barwników oraz alkoholu.

Dawkowanie:

Sposób użycia Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę: należy spryskać płynem skórę z odległości 10 cm, a następnie rozsmarować. Przed użyciem wstrząsnąć. 

Przeciwwskazania

Nie stosować na rany lub podrażnioną skórę. Preparat może być stosowany u dzieci od 3 roku życia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Łazarz 2018-12-05 10:45

Raz do roku wyjeżdżamy z dziewczyną w góry pod namioty. Sto procent odcięcia od świata. Niestety zwykle towarzyszą nam chmary komarów... Zaczęliśmy brać ze sobą Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę . Dopóki nie trafiliśmy na ten produkt nasze wyjazdy były nie obozowiskiem a ,,drapowiskiem"... Teraz już żadne komary nam nie straszne.

Felicyta 2018-04-17 09:32

Każdy wyjazd pod namiot ze znajomymi był dla mnie porażką. Powodem tego są wszechobecne owady. Nie jestem miłośniczką tych stworków. Postanowiłam, że kolejny wypad pod namiot będzie inny. widziałam ostatnio w sklepie Inne . Dowiedziałam się, że ten środek odstrasza owady. Wzięłam go od razu.

Nora 2017-11-08 18:00

Oblecha! Na samo przypomnienie o robakach z lasu przechodzą mnie ciarki! Sama osobiście miałam z nimi problem... Uratował mnie produkt Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę . I bajo z kleszczami.

Arek 2017-05-27 21:22

Całkiem całkiem...

Dorota 2017-05-11 16:01

Faktycznie działa, nie wiem jak u was ale u mnie komary już szaleją! I ten płyn pomaga spokojnie spać w nocy :D

Opinia użytkownika 2017-05-04 23:35

Lato... i jest szaleństwo! Dookoła same komary! Całe szczęście jakiś czas temu znalazłam Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę ... Działa skutecznie!

Patka 2016-04-15 13:06

super produkt!super cena!

Opinia użytkownika 2016-04-07 13:34

bardzo dobry środek, który świetnie chroni przed ukąszeniami komarów.

Rita 2015-11-27 12:17

Wyjazd w góry pod namioty? Czemu nie! Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie te kleszcze. Jestem przewrażliwiona na ich punkcie. Mam ze sobą pod ręką na takich wyjazdach zawsze Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę bo produkt jest niezastąpiony. Miewam go nawet wtedy, gdy chcę pospacerować po lesie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.