Kategorie produktów

Ag Srebro Koloidalne

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ag Srebro Koloidalne

Ag Srebro Koloidalne to płyn do płukania jamy ustnej, przeznaczony do stosowania w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco w trakcie wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych infekcji jamy ustnej.

Preparat przeznaczony jest do terapii uzupełniającej. Wyrób medyczny Ag Srebro Koloidalne nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi.

Skład

Składniki produktu Ag Srebro Koloidalne to: woda dejonizowana, srebro koloidalne.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Ag Srebro Koloidalne powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana ilość płukań jamy ustnej to 3 razy dziennie. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, a u dorosłych nie dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Ag Srebro Koloidalne. Preparat Ag Srebro Koloidalne należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-11-20 17:54

Borykam się z grzybicą jamy ustnej... Czytałam sporo newsów i wypowiedzi ekspertów i myślę, iż wynika ona ze zbyt częstych antybiotykoterapii Używam Ag Srebro Koloidalne . Ten specyfik radzi sobie z grzybica szybko i skutecznie!

Inga 2017-04-27 21:19

Polecam na wszelkie zmiany w ustach.

kamila 2017-04-19 13:54

Płukanka działa bardzo dobrze na grzybicę!

Opinia użytkownika 2016-11-11 11:29

By pokonać nadżerki grzybicze w moich ustach używam Ag Srebro Koloidalne ... Dlaczego? Bo nic innego nie pomaga na tą dolegliwość ! Polecam!

Dobrosław 2016-05-05 14:35

Jak na chrypkę to najlepszym wyborem jest Ag Srebro Koloidalne ... To naprawdę dobry wybór.

Idzi 2015-11-10 21:01

Najprostsze metody na drożdżaki w ustach mnie zawiodły... W związku z tym musiałem gnać do najbliższej apteki... Zakupiłem Ag Srebro Koloidalne , trzymam kciuki , że pomoże mi pozbyć się problemu.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.