Kategorie produktów

Altacet Ice

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Altacet Ice

Altacet Ice to wyrób medyczny leczniczy w postaci sprayu, który z powodzeniem może być stosowany w przypadku bólu mięśni i stawów. 

W składzie preparatu znajduje się mentol, który daje natychmiastowe uczucie chłodzenia. Spray minimalizuje dolegliwości bólowe, chroni przed obrzękami i wystąpieniem siniaków.

Preparat Altacet Ice przeznaczony jest do stosowania miejscowego, daje uczucie ulgi i chłodu, niweluje ból mięśni i stawów po urazach i kontuzjach.

Spray nie pozostawia tłustej warstwy po zastosowaniu i łatwo wchłania się w skórę.

Skład

W składzie preparatu Altacet Ice znajdują się następujące substancje: alcohol, methylal, menthol, propane, butane.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu Altacet Ice:

Preparat przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Wyrób rozpylić na powierzchnię skóry z odległości ok. 10 cm.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu medycznego Altacet Ice jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Preparat Altacet Ice nie jest przeznaczony do stosowania na błony śluzowe i zranioną skórę.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Adrianna 2020-09-07 15:49

sprawę lekarstw na uśmierzenie bólu traktuję bardzo racjonalnie. Tu nie ma miejsca na ryzyko. przecież nie tak trudno zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Wszebor 2018-05-26 11:29

Ból zlokalizowany w okolicy stawów to u mnie była codzienność! Od miesiąca używam wyrób Altacet Ice ... I zauważyłem, że.... działa świetnie!

Klementyna 2018-04-24 16:28

Przyczyny obrzęków mogą być naprawdę różne jednak rozwiązanie zawsze będzie jedno: Altacet Ice . Na ten środek trafiłam za namową bliskiego znajomego. Sama osobiście muszę przyznać, że to był trafny wybór i już będę wiedziała na przyszłość, co stosować na obrzęki. Środek zasługuje na medal.

Kesja 2017-07-16 21:44

Nie pomaga mi

Barnaba 2017-05-17 15:44

Zgodzicie się pewnie, że jak ktoś sporo uprawia sport to urazy są normalne. Zawsze mam w pogotowiu Altacet Ice . Pewnie to własnie przez to się nie przejmuję.

Agnieszka 2015-09-24 14:51

Altacet Ice to stały produkt w naszym domu! Dlaczego? Ano dlatego, że wszyscy biegamy, i często chodzimy obolali :D

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.