Kategorie produktów

Amigdalina Witamina B17

2.25 Słaby

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Amigdalina Witamina B17

Amigdalina Witamina B17 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, które mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety w witaminę B17.

W składzie preparatu znajduje się ekstrakt z pestek moreli  standaryzowany na zawartość amigdaliny - która nazywana jest witaminą B17. 

Zwolennicy witaminy B17 uważają, że może ona pozytywnie wpływać na walkę z komórkami nowotworowymi oraz wspomagać hamowanie przerzutów.

Skład

W składzie suplementu diety Amigdalina Witamina B17 znajdują się następujące substancje: ekstrakt z pestek moreli (Prunus armeniaca L.) standaryzowany na zawartość amigdaliny; celuloza (substancja wypełniająca; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające); żelatyna (otoczka kapsułki).

składnik zawartość 1 kapsułki
Ekstrakt z pestek moreli 22,8 mg
w tym amigdalina (1%) 0,228 mg

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Amigdalina Witamina B17 to 1 kapsułka dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Amigdalina Witamina B17 jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Kapsułki nie są wskazane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejsu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Igor2 2018-05-17 12:06

Ogólnie nie polecam. Nie widzę jakiejkolwiek róznicy i to jest bez sensu. Amigdalina Witamina B17 to nie środek dla mnie!

Dora 2017-12-29 18:05

Mam mieszane uczucia. Poczytałam o tej witamienie w internecie i w sumie wynika z tego, że żadne badania nie potwierdzają jej działania - wręcz przeciwnie, może ona wywołać wiele niedobrego w naszym organizmie...

Nikar 2015-07-02 10:07

Mogłoby to lepiej działać bo teraz to jest po prostu lipa. Bez sensu jest kupować to jak to nie działa wcale i nie powoduje u mnie żadnego efektu ..

Luizza 2015-07-02 01:02

Moim zdaniem pic na wodę .. Zupełnie przereklamowany produkt i sama "witamina B17"

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.