Kategorie produktów

Animal Nitro

Animal Nitro

3.0 Średni

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Animal Nitro

Animal Nitro to produkt dostępny w postaci saszetek. Jest polecany osobom, które chcą uzupełnić swoją dietę w niezbędne aminokwasy. Szczególnie dedykowany jest sportowcom, gdyż zawiera w składzie aminokwasy, których podstawą jest białko mięśni ludzkich. 

Produkt Animal Nitro zawiera kompleks Human Muscle Protein Complex - HMPC (Kompleks białek mięśni ludzkich™). Są to specjalnie wyselekcjonowane aminokwasy, które oddziałują na pracę i siłę mięśni oraz ich regenerację po treningu i w tzw. oknie anabolicznym po treningu.

Dodatkowo preparat Animal Nitro jest wzbogacony w Kompleks Pro BCAA oraz witaminę B6 i niacynę. 

Skład

Składniki odżywki Animal NItro: leucyna, lizyna, arginina, walina, izoleucyna, histydyna, treonina, metionina, fenyloalanina, amid kwasu nikotynowego, chlorowodorek pirydoksyny, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: fosforan diwapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: kwas stearynowy, barwnik: dwutlenek tytanu [E171].

Składniki alergenne: wyprodukowano w zakładzie, który przetwarza mleko, soję, jaja, orzechy, orzeszki ziemne, ryby, skorupiaki, pszenicę. 

Dawkowanie:

1 porcja odżywki = 2 saszetki. Stosować w dni treningowe. Jedna saszetka przed treningiem i jedna saszetka po treningu. 

Ilość porcji w jednym opakowaniu odżywk Animal Nitro: 22 porcje. Zawartość opakowania: 44 saszetek

Jedna porcja - 2 saszetki dostarczają: 

- Witamina B6 (pirydoksyna HCl) 500 mcg (36% RWS*)

- Niacyna (jako amid kwasu nikotynowego) 10 mg (63% RWS*)

- Kompleks Białek Mięśni Ludzkich (Arginina, Histydyna, Izoleucyna, Leucyna, Lizyna, Metionina,Fenylalanina, Treonina, Walina) 4995 mg 

- Kompleks Pro BCAA (Leucyna 3500 mg, Izoleucyna 1690 mg, Walina 1815 mg)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem odżywki należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Animal Nitro. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Preparat Animal Nitro należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u kobiet w ciąży i kobiet w okresie laktacji. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu Animal Nitro.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-08 13:54

Produkt z wyższej półki. Dobry ale czy warto płacić za znak i firmę. Moim zdaniem nie.

Igor 2016-09-10 11:07

Animal Nitro może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami. Warto jednak przed zastosowaniem jakichkolwiek produktów tego typu skonsultować się z trenerem personalnym.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.