Kategorie produktów

Labrada PE1

Labrada PE1

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Labrada PE1

Labrada PE1 to produkt odżywka przeznaczona do stosowania w dni treningowe. Produkt jest dostępny w postaci proszku do przygotowywania roztworu do picia. 

Składniki odżywki Labrada PE1 są dobrane w taki sposób, by wspierać podstawowe procesy i wytrzymałość organizmu podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. 

W formulacji odżywki Labrada PE1 znajdują się przeciwutleniacze: witamina A oraz witamina C. Chronią one struktury komórek przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego i wolnych rodników. Produkt jest wzbogacony o witaminy z grupy B, które wspierają układ mięśniowy. 

Poza wyżej wymienionymi produkt Labrada PE1 zawiera także beta-alaninę, siarczan agmatyny, monohydrat kreatyny, które wspomagają wytrzymałość, maksymalizują pompę mięśniową w czasie treningu i oddziałują korzystnie na naczynia krwionośne. 

Skład

Komponenty produktu Labrada PE1: witamina A, witamina C, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, wapń, beta-alanina Performance-Enhancing (PE1™) Pump: azotan cytruliny, alfa-ketoglutaran argininy, siarczan agmatyny, monohydrat kreatyny Performance-Enhancing (PE1™) Energy Complex: kofeina bezwodna, ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) (30% synefryny), ekstrakt kory johimby 

Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja do przyjęcia odżywki Labrada PE1

jedną porcję (jedna miarka 6,5 g) rozpuścić w 200 ml wody. Spożywać 20-30 minut przed treningiem. 

Ze względu na działanie pobudzające nie stosować później niż 4 godziny przed snem.

Składnik Zawartość %ZDS*
Witamina A 30 mg 167%
Witamina C 100 mg 18%
Niacyna 20 mg 100%
Kwas foliowy 250 mcg 63%
Witamina B12 10 mcg 166%
Wapń 20 mg 2%
Beta-Alanina (Carnosyn®) 1635 mg -
Performance-Enhancing (PE1™) Pump: Azotan Cytruliny (NO3-T™), Alfa-Ketoglutaran Argininy, Siarczan Agmatyny, Monohydrat Kreatyny (Creapure®) 1634 mg -
Performance-Enhancing (PE1™) Energy Complex: Kofeina Bezwodna (154 mg), Ekstrakt Gorzkiej Pomarańczy (Citrus aurantium) (30% synefryny), Ekstrakt Kory Johimby (10% Yohimbine) 344 mg -

Nie stosować większej porcji. 

*%ZDS - procent Zalecanego Dziennego Spożycia

Przeciwwskazania

Przed użyciem odżywki należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik odżywki Labrada PE1.

Produkt Labrada PE1 należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. 

Odżywka przeznaczona jest dla osób powyżej 18. roku życia. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Agniecha 2018-04-18 17:26

Labrada PE1 zamówiłam po tym, jak czułam spadek wydajności w czasie treningu. Wstyd, że padałam po kilku minutach na bieżni. Ale dziś czuję moc!

Aneta 2016-11-15 13:13

Doskonały

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.