Kategorie produktów

Bpi Best Bcaa

Bpi Best Bcaa

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Bpi Best Bcaa

BPI BEST  BCAA  łączy dodatek Peptidu połączonego rozgałęzionego łańcucha aminokwasów leucyny, izoleucyny i walin.  Best BCAA zawiera CLA (sprzężony kwas linolowy) orazsiarczan agmatyny, który w badaniach wskazuje, iż może przyczynić się do poprawy wzrostu masy mięśniowe.

Skład

Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Leucine (as Oligiopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Leucine). Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine (as Oligiopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine). Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Valine (as Oligiopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Valine). CLA (as Conjugated Linoleic Acid). Agmatine (as Oligiopeptide-Enzymatic Technology™ Agmatine Sulfate).

Dawkowanie:

1 porcję wymieszać z 120ml zimnej wody. Pić przed, w trakcie lub po treningu.  W dni nietreningowe: Pić 1 porcję z samego rana nad czczo.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-12-08 12:36

Działa i smakuje. niektórzy uważają, że zbyt słodkie, ale lubię słodkie.

Adrian 2016-04-30 17:41

W swojej pasji stawiam na zdrowie i wysoką jakość. Z tego powodu nie szukam nowości bo już ładnych kilka miesięcy wybieram Bpi Best Bcaa . Nie mam co do tego wątpliwości, że wybieram dobrze. Wyrób służy w budowaniu rzeźby.

Bogusław 2016-03-03 13:40

świetny produkt w dobrej cenie, smak odpowiada mi najbardziej.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.