Kategorie produktów

Antypot puder

Antypot puder

4.13 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Antypot puder

Antypot to produkt leczniczy dostępny w postaci pudru na skórę. Produkt jest wskazany do stosowania dla osób, które zmagają się z nadmierną potliwością stóp i przykrym zapachem, który towarzyszy temu problemowi. 

W składzie leku Antypot puder znajduje się kwas salicylowy, kwas borowy oraz siarczan glinowo-potasowy dwunastowodny. Kwas salicylowy i kwas borowy mają właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Oddziałują na skórę osuszając ją i dając efekt jej ściągnięcia.

Zawarte w Antypot puder substancje aktywne wymienione wyżej wspomagają wspomaga zmniejszenie nadmiernej ilości wydzielanego potu. Dzięki temu pomagają zlikwidować nieprzyjemną woń. 

Skład

Skład produktu leczniczego Antypot puder to: 

substancja czynna kwas salicylowy, kwasu borowy. 1 g pudru na skórę zawiera 10 mg kwasu salicylowego (Acidum salicylicum) i 100 mg kwasu borowego (Acidum boricum)
pozostałe składniki siarczan glinowo-potasowy dwunastowodny (alumenu), talk.

 

Dawkowanie:

Produkt Antypot puder należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób użycia leku Antypot puder:

produkt należy stosować po uprzednim umyciu i osuszeniu stóp. Obszary zmienione chorobowo (przestrzenie międzypalcowe, skóra stóp) należy zapudrować, po czym nałożyć czyste skarpety. 

Lek stosować 1-2 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Antypot zasypka.

Lek Antypot puder należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Produktu nie należy stosować na owrzodzenia i rany skóry stóp,  a także w przypadku występującego podrażnienia, stanu zapalnego oraz innych zmian chorobowych stóp. Kosmetyk nie jest przeznaczony dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tomek 2020-02-18 03:15

Produkt blokuje uszy, mieszanka oleju nie wypływa w całości i tworzy się lepiąca masa która blokuje uszy i pogarsza sytuacje.

Marcel 2018-08-03 20:49

Juz dawno nie produkują tego typu preparatów. Teraz więcej kasy płaci się za logo marki niż za sam produkt. Kiedys to były zasypki, do buta, do skarpety, na stopę, a nie tak jak teraz. Ale ten Antypot pamietam ;)

Donald 2018-04-03 20:08

Antypot to genialny' i natychmiastowo działający produkt! Używałem go albowiem miałem wiele przykrości z brzydkim zapachem stóp. Były mokre i brzydko pachniały... Ważne , że mój problem został rozwiązany! Mogę normalnie funkcjonować!

Romuald 2018-02-14 15:25

Mam taki problemik... Zdarza się, że latem bardzo cuchną mi stopy. Jest to u mnie powód do kompleksów. Wziąłem w aptece Antypot puder , bo znajomy miał. Mam nadzieję, że środek mi pomoże.

Opinia użytkownika 2017-11-07 19:50

Mam taki kłopot , że pocą mi się stópki. Nic miłego! Mam stracha nasiadówek u znajomych. Wciąż myślę, że zauważą mokre skarpetki. Przed chwilą kupiłem Antypot ! Mam nadzieję, że ten preparat zwalczył problem!

Misia 2017-07-06 23:34

Używając tego pudru często zapominam o problemie, jakim jest wzmożone pocenie się stóp. Daj mi to duży komfort fizyczny i psychiczny.

Opinia użytkownika 2016-03-21 16:06

Efekty są widoczne i zadowalające, poleciła mi koleżanka, polecam.

Klotylda 2015-08-01 00:31

Pielęgnacja stóp jest ważna, zwłaszcza w okresie zimowym. Pięty są skłonne do pękania a to może powodować spory dyskomfort. Antypot puder kupiłam parę dni temu. Stosuję tak, jak potrzebuję, i myślę, że preparat dobrze robi swoją robotę.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.