Kategorie produktów

Apap Ice

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Apap Ice

Apap Ice to wyrób medyczny dostępny w postaci plastrów chłodzących o działaniu miejscowym. Plastry te stanowią alternatywne rozwiązanie w leczeniu dolegliwości związanych z miejscowym bólem, np. głowy bądź migreny. 

Apap Ice przynosi natychmiastową ulgę ze względu na swoje właściwości chłodzące, które pojawiają się chwilę po zaaplikowaniu plastra. 

Jego działanie polega na chłodzeniu obszary objętego bólem: dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych, a co za tym idzie - zmniejsza się ucisk na nerwy. 

Plaster chłodzący Apap Ice przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 12. roku życia, a także kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Skład

W składzie plastrów chłodzących Apap Ice znajdują się następujące substancje: mentol oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu: plaster należy przykleić na czoło lub kark. Efekt miejscowego chłodzenia utrzymuje się przez 8 godzin. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Apap Ice jest nadwrażliwość na mentol lub którykolwiek z jego składników.

Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Miranda 2020-02-27 17:54

Nie znoszę migrenowego bólu i prawie cały czas trzymam lekarstwa w apteczce.

Opinia użytkownika 2019-12-18 20:13

czasami mocny ból głowy bywa nie do zniesienia. Wówczas czas wziąć to lekarstwo.

Opinia użytkownika 2018-07-22 20:17

Już mi brak siły. Równo co miesiąc dobija mnie silny ból głowy! Nie mam pojęcia co robić? to chyba nie jest normalne???? :((( Apap Ice to moja ostatnia deska ratunku! Jak ten preparat nie da rady na te bóle to chyba padnę! Oby dało radę!

Judyta 2017-11-09 21:49

Cenię sobie działanie tego plastra ze względu na fakt, że spodziewam się dzidziusia za 3 miesiące. Dobroczynne działanie plastrów - zarówno rozgrzewających jak i chłodzących jest dla mnie wybawieniem w razie silniejszego bólu.

Karolina 2017-11-06 09:45

Aplikacja plastra jest niezwykle szybka i komfortowa.

Halszka 2015-05-21 13:57

Wyłącznie Apap Ice to środek , który skutecznie zwalcza migrenę! Pozostałe wyroby na mnie nie działają nawet w najmniejszym stopniu.. Kupuję nic prócz tego!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.