Kategorie produktów

Activplast Cold

Activplast Cold

4.11 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activplast Cold

Activplast Cold to wyrób medyczny w postaci plastra chłodzącego. Produkt  łagodzi bóle głowy i objawy gorączki. Mentol zawarty w plastrze udrożnia przewody nosowe dając natychmiastową ulgę w czasie trwania kataru.

Activplast Cold sprawdza się również na migreny, ból zębów, grypy i przeziębienia.

Skład

Składniki preparatu Activplast Cold są następujące: woda oczyszczona, gliceryna, kwas poliakrylowy, wodorotlenek glinu, mentol, methylparaben, propylparaben.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu medycznego Activplast Cold: przed użyciem plaster może być umieszczony na kilka godzin w lodówce, w celu zwiększenia efektu chłodzenia. Należy upewnić się, że skóra jest czysta, sucha i odtłuszczona. Ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem. Zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster w pożądanym miejscu na skórze. Plaster jest jednorazowy i przeznaczony jedynie do użytku zewnętrznego. Plaster utrzymuje swoje działanie przez około 8 godzin.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Activplast Cold.

Wyrób medyczny Activplast Cold należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-10 12:05

niekiedy ostry ból głowy bywa nie do zniesienia. wtedy czas wziąć ten środek.

Damaris 2020-04-27 18:05

Nie znoszę migrenowego bólu więc zawsze mam leki w apteczce.

Opinia użytkownika 2017-12-04 10:54

Activplast Cold jest spoko i często po niego sięgam. Biorę to na lekki ból

Myszon 2017-05-16 10:58

Fajna rzecz, a co najważniejsze skutecznie chłodzi rozgrzane gorączką ciało.

Lucja 2017-05-04 09:42

Świetnie się sprawdza na drobne urazy- dobry dla sportowców. Dodatkowo na czas przeziębienia czy przed miesiączką- idealnie radzi sobie z bólem!

Jaśmina 2017-02-05 11:55

Activplast Cold to jak dla mnie badziew! Szkoda tracić pieniądze.

Diomeda 2016-07-11 21:27

Za oknem wietrznie i deszczowo... Na nic nie mam sił. Brak lata! Taki stan służy ciągłym choróbskom! Mnie już coś dorwało! Użyłam Activplast Cold . Sądzę, że ten środek da radę na to grypsko! Najważniejsze, żeby okiełznał temperaturę!

Barbara 2016-04-12 11:28

Kupuję activplast cold na migrene ,mi pomaga.Polecam tym bardziej, że jego cena jest przystępna.

Ksenia 2016-01-03 19:36

Żeby głowa nie bolała pełną skuteczność ma tylko Activplast Cold !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.