Kategorie produktów

Benospokój

Benospokój

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Benospokój

Benospokój to suplement diety w postaci tabletek, który wspomaga dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Benospokój przeznaczony jest do stosowania w ciągu dnia, zwłaszcza w stanach napięcia psychicznego i w sytuacjach stresowych. Zawarty w suplemencie wyciąg z melisy pomaga w osiągnięciu uspokojenia oraz zrelaksowania, a także zmniejsza napięcie psychiczne.

Skład

Składniki suplementu Benospokój są następujące: celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), L-teanina, fosforan diwapniowy (nośnik), ekstrakt melisy lekarskiej, otoczka tabletki: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, triglicerydy, dwutlenek tytanu, indygokarmina, karmoizyna (barwniki), karboksymetyloceluloza (nośnik), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Benospokój to 1 tabletka dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Benospokój jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać Benospokój w temperaturze pokojowej. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Faustyna 2020-03-08 08:03

nieprzyjemna sytuacja. od blisko kilku tygodni nie jestem spokojna. to na skutek nerwów w moim domu. koniec. Mam dość... to już pora na leki.

Aida 2018-06-24 19:33

W moim przypadku brak snu to reakcja na ciągły stres. Benospokój bardzo wycisza.

Sandra 2017-08-04 11:44

Na mnie działa naprawdę świetnie - przynosi upragniony spokój ducha

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.