Kategorie produktów

Biolan Gel krople

Biolan Gel krople

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Biolan Gel krople

Biolan Gel to wyrób medyczny dostępny w postaci żelowych kropli do oczu. Produkt jest polecany do stosowania w celu wsparcia narządu wzroku, obciążonego dolegliwościami, jak np. zespół suchego oka.

Problem ten objawia się podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Może go wywoływać szkodliwy wpływ takich czynników jak zimne i suche powietrze, praca przy komputerze lub spędzanie czasu przed telewizorem.  

Biolan Gel krople to produkt, który zawiera w składzie kompleks składników nawilżających, łagodzących oraz przynoszących ulgę. Hialuronian sodu ma właściwości kojące, aktywizuje gruczoł łzowy, przez co wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia powierzchni oka. 

Produkt może być stosowany przez osoby, noszące soczewki kontaktowe oraz po zabiegach okulistycznych. 

Skład

Składniki wyrobu medycznego Biolan Gel krople to: hialuronian sodu 0,30%, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy, fosforan sodu dwuzasadowy, woda oczyszczona.

Produkt nie zawiera środków konserwujących.

Dawkowanie:

Sposób użycia preparatu Biolan Gel krople:

produkt należy stosować, odchylając głowę do tyłu. Oddzielić i otworzyć minimus (czyli pojedynczy pojemnik zawierający jedną porcję). 

Zakropić oczy 1-2 kroplami preparatu. Aplikować do worka spojówkowego. 

Przeciwwskazania

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc przed działaniem światła i wilgoci. 

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Biolan Gel jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 

Przed użyciem należy sprawdzić, czy opakowanie nie zostało uszkodzone. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Izydor 2018-08-29 13:29

Ostatnio strasznie bolą mnie oczy... pomyślałem, że kupię jakieś krople, ale kupiłem pierwszy lepszy produkt, czyli Biolan Gel, bo kompletnie się nie znam. mam nadzieję, że pomoże.

Sergiusz 2018-06-11 13:09

Pracuję w ochronie a w tej pracy nie tylko kondycja fizyczna jest wymagana. Ważny jest tu też dobry i ostry wzrok. Mam dylemat w tym spektrum wyboru środków. Stawiam jednak na to, co najlepsze dlatego wziąłem Biolan Gel . Składniki specyfiku zawierają niezbędne dla wzroku witaminki i minerały a przy tym nie jest on drogi.

Opinia użytkownika 2017-11-24 21:06

By nawilżyć oczy używam wyłącznie Biolan Gel ! Wyłącznie on da radę podołać moim oczekiwaniom ! Wysoko oceniam niniejszy preparat.

Sandra 2017-07-15 12:43

Krople bardzo fajnie działają na oczach Nie podrażniają i nie uzależniają oczu od siebie. Bardzo przydatne w biurze, kiedy caly dzien siedzi sie przy komputerze na dodatek w klimatyzowanym pomieszczeni. Jak dla mnei super.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.