Kategorie produktów

Bioprazol Bio

3.86 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bioprazol Bio

Bioprazol Bio to lek w postaci kapsułek twardych, które przyczyniają się do zwalczenia zgagi.

Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się ze zgagą. Substancja czynna kapsułek - omeprazol - ma działanie hamujące na proces wydzielania się soku żołądkowego, co wpływa na zmniejszenie procesu cofania treści żołądkowej do przełyku.

Wskazaniem do stosowania kapsułek Bioprazol Bio jest uczucie zgagi (pieczenia w przełyku) oraz nieprzyjemne objawy związane z cofaniem się treści żołądkowej do przełyku.

Jeśli po 14. dniach od rozpoczęcia stosowania leku objawy nie ustąpią lub nasilą się, należy skontaktować się z lekarzem.

Skład

W składzie kapsułek Bioprazol Bio znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna 10 mg omeprazolu
pozostałe składniki

skład kapsułki: sacharoza, ziarenka, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), sodu laurylosiarczan, powidon, potasu oleinian, hypromeloza, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), trietylu cytrynian, tytanu dwutlenek (E171), talk;

skład powłoczki kapsułki: żelatyna, tytanu dwutlenek (E171), erytrozyna (E127), żółcień chinolinowa (E104), czerwony tlenek żelaza (E172), woda oczyszczona

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Bioprazol Bio należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Bioprazol Bio należy przyjmować doustnie, rano, przed posiłkiem.

Zalecana dawka poczatkowa produktu dla osób dorosłych to 2 kapsułki na dobę. Jeśli objawy zaczną ustepować, dawkę należy zmniejszyć do 1 kapsułki na dobę. 

Uwaga! Jeśli objawy zgagi powrócą - można ponownie rozpocząć stosowanie 2 kapsułek na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Bioprazol Bio.

Nie stosować przez osoby, które zażywają  atazanawir. Należy poinformować lekarza o wszytskich innych przyjmowanych lekach. Kapsułki są niewskazane dla kobiet karmiących piersią. W okresie ciąży należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania tego wyrobu.

Produkt zawiera sacharozę i nie może być stosowany przez osoby z nietolerancją niektórych cukrów. Jeśli po zastosowaniu leku wystąpią objawy takie jak senność, nieostre widzenie lub zawroty głowy, nie należy obsługiwać maszyn ani prowadzić pojazdów.

Produkt leczniczy Bioprazol Bio należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ludomił 2020-06-14 14:16

trafiony preparat na świąteczne obżarstwo

Opinia użytkownika 2017-05-11 16:05

Po każdym najedzeniu się dopada mnie okropna zgaga. Kupowałam już wiele środków ale nic nie pomagało. Ostatnio spróbowałam Bioprazol Bio ! :) I szok! Nareszcie coś zadziałało! Skutecznie i od razu!

Karina 2017-03-17 23:47

Nie mam kiedy przygotowywać jedzenia... Podjadam wieczorami. To niekorzystnie działa na mój żołądek. W takich sytuacjach ulgą jest Bioprazol Bio ... Na trawienie najskuteczniejszy:)

Róża 2017-03-06 10:57

Mój maluch parę dni temu zaczął okropnie wymiotować. Kupiłam na szybko Bioprazol Bio . Ten środek świetnie sobie poradził! A mały nabrał kolorów!

Nie kupujcie 2016-11-25 16:20

bezsensu!

Michałek 2015-04-02 10:01

Dostałem to z polecenia od mojego znajomego, który miał kiedyś problem ze zgagą. Osobiście to na mnie nie zadziałało i nie pozbyłem się tej nadkwasowości. Daje 1!

Damian 2015-04-01 23:05

Mogę polecić, stosowałem już przy przewlekłych problemach z zgagą i udało mi się z tego wyjść - teraz już mnie tak nie męczy :)

Podos 2015-03-02 17:59

Lek na zgagę działa bardzo dobrze i można skutecznie pozbyć się za pomocą jego tych dręczących objawów. Warto jest to zastosować i cieszyć się zdrowiem!

Tupak 2015-02-03 13:38

Śmiało można powiedzieć, że ten lek jest pionierem na rynku. Działa szybko oraz skutecznie! Pozwala w mig pozbyć się zgagi. Polecam Tupak

Tipek 2015-02-03 13:37

Nie działa! Jak dla mnie to placebo, które tylko marnuje moje pieniązki. FAKE!

Damian R. 2015-02-03 13:36

Ostatnio miałem okazje stosować ten środek i muszę przyznać, że teraz w prosty sposób można efektownie zarządzać swoim życiem. Bez problemu aplikacja, wszędzie i zawsze mogę go używać to jest bardzo duża zaleta, a cóż dalej potrzebuje? Tylko aby jeszcze dalej działał :D

Mati 2015-02-03 13:35

Środek działa i warto jest go stosować! Mam problem z zarzucaniem treści z zoładka do przełyku i nie wyobrażam sobie zycia bez tego leku O_O

Marian 2015-02-03 13:34

Stosuje kiedy mam zgagę, ale nie za często bo to drogi jak dla mnie suplement. Ogólnie działa. Polecam Marian

Bogdan 2015-01-19 11:52

Produkt Bioprazol Bio jako jedyny naprawdę poradził sobie z moją zgagą !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.