Kategorie produktów

Bpi 1Mr

 Bpi 1Mr

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Bpi 1Mr

BPI 1 M.R - jest to pierwsza partia jednego z najsilniejszych suplementów przed treningowych jakie zostały wyprodukowane w historii. Wyłącznie dla fanów mocnego pobudzenia. 1.M.R (IMR) to suplement przeznaczony do stosowania przed treningiem, którego podstawowym zadaniem jest napompowanie komórek mięśniowych oraz przyspieszanie procesów regeneracyjnych. Bogaty skład produktu firmy BPI odpowiedzialny jest za niesamowity rozrost masy mięśniowej, a także poprawę siły. Dzięki 1.M.R wejdziesz na nowy poziom treningów siłowych, a dotychczasowe rekordy będą przeszłością.

Skład

Beta-Alanina, Kreatyna, Tauryna, AAKG, Kofeina, Guarana, Yerba mate, L-Tyrozyna, Kigelia afrykańska, Pomarańcza chińska, Psoralea, Adhatoda, Imbir, Schisandra, Mocan, Winorośl właściwa

Dawkowanie:

Jedną miarkę 8g na 30minut przed treningiem.

Przeciwwskazania

Produkt przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych sportowców. Należy stosować wyłącznie w dni treningowe.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bogusław 2020-05-23 08:21

myślę że ten produkt jest dobry. Cena i jakość mi pasują.

Rajmund 2017-09-09 16:21

ZMA to dość prosty składowo suplement. Składa się głównie z magnezu, witaminy B6 i cynku. To zdaje się być podstawą, jeśli chodzi o funkcjonowanie. Bpi 1Mr to specyfik, który stosuję od bardzo dawna. W czym pomaga? Głównie poprzez dodanie energii i zwiększenie wytrzymałości. Zauważyłem, że pomaga także w utrzymaniu równowagi psychofizycznej.

Aneta 2016-11-23 15:12

2 godziny po treningu wciąż odczuwalne działanie, super pompa, pobudzenie i skupienie na treningu. 100% polecam!!!

Henryk 2016-03-10 14:58

Polecam !!!Trening na bardzo wysokim poziomie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.