Kategorie produktów

Cardiamidum

Cardiamidum

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Cardiamidum

Cardiamidum to lek występujący pod postacią kropli doustnych. Lek rekomendowany jest dla osób, które odczuwają przewlekłe zmęczenie, brak energii do życia i spadek witalności, które mogą wynikać z osłabienia organizmu.

Substancja czynna leku wpływa korzystnie na pobudzenie układu nerwowego i układu oddechowego. Lek ten jest więc wskazany w stanach obniżenia odporności, np. w okresie jesienno-zimowym.

Cardiamidum przyczynia się do wzmocnienia mechanizmów obronnych organizmu przed czynnikami zewnętrznymi oraz niweluje uczucie zmęczenia i zwiększa poziom energii. 

Skład

W składzie kropli Cardiamidum znajdują się następujące substancje: 

- substancja czynna: niketamid 250 mg/20 kropli
- substancje pomocnicze: kwas (S)-mlekowy, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Lek Cardiamidum należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Cardiamidum należy stosować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu dnia przedstawia się następująco:

Dorośli 20-40 kropli 3 razy na dobę
Młodzież od 12 do 18 r. ż. j.w. raz na dobę
Dzieci poniżej 12 r. ż. Nie stosować

Maksymalna dawka dobowa wynosi 1,5 g leku (ok. 120 kropli)

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Cardiamidum.

Produkt Cardiamidum należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-05-16 16:56

od kilku tygodni leczę się takimi sposobami. z moim krążeniem chyba ok.

Opinia użytkownika 2020-04-09 11:03

zdrowe serce to sprawny organizm. opłaca się inwestować w zdrowie.

Mirabella 2020-01-22 10:03

Bardzo ciężko wybrać działający lek na nadciśnienie. Ten raczej nie jest bublem

Wiki 2017-11-17 16:06

Stosuję w okresie jesienno-zimowym. Wtedy najbardziej spadają siły witalne organizmu i nic się nie chce. Kto jest ze mną - łapka w górę.

Opinia użytkownika 2017-03-02 23:09

Ciągle wszystko do pracy w biegu... i ciągle wszystko jest "źle"! Brak czasu, żeby odpocząć, a o jakimkolwiek życiu osobistym nie wspomnę! W kółko tylko praca, niedługo nawet spać nie będę! Nie dziwi więc , że moje serce się buntuje!: , że moje serce wariuje! Zdarza się, że bije bardzo nierówno... Postanowiłam kupić Cardiamidum . Liczę, że ten specyfik sprawdzi się na moje serduszko... Jak nie to będę zmuszona pójść do lekarza...

Agnieszka 2016-04-12 12:37

Kupuję go dla mojej mamy. Mówi że się sprawdza.

Radomił 2015-08-14 17:05

Specyfiki na serce staram się konsultować ze specjalistą w tym temacie. W związku z tym, że zapisał mi Cardiamidum to na pewno jest skuteczny!

Jakobina 2015-01-08 21:31

Aby ustrzec się przed niedociśnieniem krwi warto pamiętać o tym, by stosować Cardiamidum . Ten środek usprawnia krążenie i wspiera jego prawidłowy stan. Utrzymanie normy jest mega ważne dla zdrowia człowieka. Zarówno nadciśnienie jak i niedociśnienie są groźne.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.