Kategorie produktów

Cardiol C

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Cardiol C

Cardiol C to preparat dostępny w postaci kropli. Lek w szczególności rekomendowany jest dla osób, które szybko się męczą oraz zmagają się z problemami o podłożu kardiologicznym i neurologicznym.

Wskazaniem do stosowania kropli Cardiol C są zaburzenia w czynności serca, nerwica naczynioworuchowa, zła kondycja mięśnia sercowego, zwężenie naczyń wieńcowych. Krople mogą być stosowane przez pacjentów, którzy są w okresie rekonwalescencji.

Składniki zawarte w leku są także stosowane w problemach związanych z układem oddechowym. Lek wpływa korzystnie na krążenie, a przy okazji chroni przed powstawaniem zastojów żylnych.

Skład

W 100 g kropli Cardiol C znajdują się następujące substancje:

- substancje czynne: Crataegi cum Valerianae tinctura (1:4, 0-4,5), ekstrahent etanol 70% (v/v) 40 g, Convallariae tinctura titrata (1:4, 0-4,5), ekstrahent etanol 70% (v/v) 27 g, Colae seminis extractum (1:2), ekstrahent 70% (v/v) 14 g, coffeinum 72 mg

- substancje pomocnicze: etanol 70% (v/v).

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Cardiol C należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Cardiol C należy stosować po posiłku, doustnie. Krople należy rozcieńczyć w kieliszku z wodą.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby:

Dorośli 20-40 kropli 2-3 razy na dobę
Młodzież powyżej 12. r. ż.  15-25 kropli j.w.

Maksymalna dawka u osób dorosłych to 60 kropli. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Cardiol C. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Produkt Cardiol C należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu. Lek Cardiol C zawiera etanol. Z tego względu lek może osłabiać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olgierd 2020-08-14 21:16

silne serduszko to sprawny organizm. opłaca się o siebie troszczyć.

Michał 2016-04-18 10:57

Naturalny, szybko dziala.

Kwiryna 2015-12-18 10:52

Non stop stres w pracy... i ciągle wszystko jest "źle"! Brak chwili na wytchnienie, a życie osobiste, to już zapomniałam czym jest... Non stop tylko praca i terminy! Nie mam więc wielkiego szoku , że serducho coraz ciężej to znosi... Coraz częściej ma nierówny rytm... Zakupiłam Cardiol C . Mam nadzieję, że ten środek "ogarnie" moje serducho! A jeśli jednak nie... to będę zmuszona pójść do lekarza...

Gabriel 2015-06-21 00:50

Stosuję Cardiol C na moje codzienne stukanie i świergolenie pikawy. Zaledwie od 3 tygodni a już widzę progres!

Michał 2015-02-11 13:55

Cardiol C stosuję bardzo krótko, a już widzę poprawę. Nawet mój kardiolog stwierdził, że praca serducha się uregulowała. To duża zaleta, bo już się bałem, że będę się musiał martwić non stop, a zmartwienia to ostatnie, co sercu potrzebne.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.