Kategorie produktów

Chrząstka rekina

Chrząstka rekina

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Chrząstka rekina

Chrząstka rekina to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, które mogą wspomagać prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.

Kapsułki mogą stanowić uzupełnienie codziennej diety w fosfor i wapń. Stosowanie suplementu pomaga w utrzymaniu zdrowych i mocnych kości oraz poprawia kondycję stawów.

Należy jednak pamiętać, że kluczem do utrzymania kości i stawów w dobrym stanie jest zbilansowana dieta będąca źródłem wielu cennych witamin i minerałów.

Skład

W składzie suplementu diety Chrząstka rekina znajdują się następujące substancje: proszkowana chrząstka rekina - ryba, kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie produktu Chrząstka rekina to 2-3 kapsułki dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić obficie wodą.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Chrząstka rekina jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, jak i karmiące piersią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Adam 2018-11-17 22:07

Chrząstka rekina to idealny suplement dla osób starszych, które mimo upływu lat chcą zadbać o dobrą kondycję stawów!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.