Kategorie produktów

COREGA Extra Strong

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu COREGA Extra Strong

COREGA Extra Strong to krem przeznaczony dla osób z protezami zębowymi, umożliwia dobre mocowanie protezy i utrzymanie jej na miejscu przez wiele godzin. Nie zawiera cynku.

Niniejszy preparat poprawia komfort noszenia i korzystania z protezy, umożliwia bezstresowe i bezproblemowe konsumowanie twardych pokarmów. Proteza jest stabilna przez cały dzień. Dzięki dobremu uszczelnieniu brzegów krem przeciwdziała wnikaniu pod nią resztek jedzenia.

Krem COREGA Extra Strong można używać do protez zębowych całkowitych jak i częściowych. Dostępny jest w 3 wariantach smakowych: neutralnym, delikatnie miętowym i mocno miętowym.

Skład

Składniki preparatu COREGA Extra Strong  są następujące:

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, Petrolatum, Cellulose gum, Paraffinum liquidum, Propylparaben, Aroma, Cl 45430

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu:


Przed nałożeniem protezy należy wypłukać jamę ustną. Na czystą protezę nanosić niewielkie paski kremu COREGA Extra Strong, nie za blisko jej krawędzi. Po założeniu protezy należy ją docisnąć i przygryźć na parę sekund.

W celu usunięcia protezy: po przepłukaniu ust wodą, wyjmować protezę delikatnie nią ruszając. Oczyścić protezę z resztek kremu i pokarmów.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu COREGA Extra Strong jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

W przypadku wystąpienia nadwrażliwości, reakcji alergicznej lub uczucia dyskomfortu należy zakończyć stosowanie kremu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bolesława 2020-09-17 13:29

często to kupuję

zz 2017-10-12 22:57

Mocny klej, dobrze się trzyma i nie podrażnia nawet delikatnych dziąseł.

Opinia użytkownika 2016-04-04 16:19

Bardzo przydatny dla osób które używają protez

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.