Kategorie produktów

Crystal Mind

3.55 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Crystal Mind

Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt ten przeznaczony jest u osób, które borykają się z takimi stanami psychicznymi, jak nadpobudliwość psychoruchową, zaburzenia koncentracji i uwagi oraz impulsywność.

Wskazaniem do stosowania preparatu są także problemy z nauką i koncentracją. Zawarty w suplemencie diety magnez wpływa korzystnie na funkcje psychologiczne oraz wspomaga koncentrację i redukcję zmęczenia, co przekłada się na szybką naukę

Wysoka zawartość kwasów omega-3 (w tym DHA i EPA), omega-6, kwasu foliowego i cynku wpływa korzystnie na pracę mózgu. Z tego względu Crystal Mind polecany jest więc także osobom w podeszłym wieku. 

Skład

W składzie kapsułek Crystal Mind znajdują się następujące substancje: 

naturalnie bogaty w kwasy EPA i DHA koncentrat oleju z ryb, tlenek magnezu (magnez), olej z ogórecznika, tlenek cynku (cynk), cyjanokobalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), kwas foliowy, substancje pomocnicze: olej palmowy, wosk pszczeli, olej kokosowy uwodorniony, lecytyna sojowa, składniki otoczki: żelatyna wołowa, glicerol, woda oczyszczona, czarny tlenek żelaza, czerwony tlenek żelaza.

Zalecane spożycie:

Zalecana dzienna porcja suplementu Crystal Mind do przyjęcia to 2 kapsułki 2 razy dziennie przez okres 12 tygodni.

Po upłynięciu wyznaczonego okresu należy zmniejszyć porcję do 1 kapsułki.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Crystal Mind jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 3. roku życia.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wiola 2021-01-17 15:42

Spore znużenie nie jest dolegliwością która da się pokonać. tylko lekami z apteki - nawet jakby były najlepsze. Konieczny jest też regularny relaks i mało kłopotów.

Albert 2020-05-23 11:56

testy już niedługo a ja jeszcze niegotowy. Pora na koncentrację i mobilizację.

Nina 2019-03-06 15:27

Czy po crystal Mind mogą wystąpić zaparcia u dziecka?

Natalia 2018-12-04 21:01

Stosowałam go przez pół roku efekty były na początku przez pierwszy miesiąc a potem był brak jakich kolwiek efektów

Roman 2018-10-11 22:58

Beznadzieja nie zauważyłem żadnej zmiany po rocznym stosowaniu

Róża 2018-09-16 22:23

Crystal Mind przyjmuję gdy muszę się uczyć i skupić. Zazwyczaj przed kolokwiami i zaliczeniami bo z nerwów mózg nie chce współpracować. Ten preparat wspiera proces uczenia się i zapamiętywania. Ufam mu a zaliczenia zdaję szybko i bezboleśnie:)

Karolina 2018-03-27 03:33

Jak dla mnie to jeden z lepszych produktów. Nie mogę mu nic zarzucić. Stosuję, bo jest dla mnie rewelacyjny. Crystal Mind wspiera mnie zawsze przed egzaminami.

Opinia użytkownika 2017-07-22 00:12

W moim codziennym życiu dobra pamięć to dla mnie must-have po to, by móc realizować codzienne zobowiązania. Crystal Mind to preparat który okazał się u mnie zbawienny. Składniki w nim zawarte wpływają korzystnie na funkcje intelektualne i koncentrację. Mogę go z całego serca polecić.

Opinia użytkownika 2017-05-15 14:17

Czas zaliczeń i egzaminów nadchodzi nieuchronnie ! Tak jak ostatnio będę musiał kupić Crystal Mind :) Sprawdza się u mnie super. Ma świetne działanie.

Opinia użytkownika 2016-04-15 15:07

skuteczny ,jedyny minus cena za wysoka

Rodryg 2015-10-15 17:29

Przy zakuwaniu do sesji Crystal Mind jest skuteczny, ale pozostawia w ustach nieprzyjemny posmak. Jak dla mnie, Crystal Mind na więcej jak 3 gwiazdki nie zasługuje!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.