Kategorie produktów

Deprestonic

Deprestonic

4.43 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Deprestonic

Płyn Deprestonic to tradycyjny, roślinny produkt leczniczy wskazany do stosowania w przypadku trudności z zasypianiem.

Lek ten pomaga w łagodzeniu niepokoju oraz stanów napięcia nerwowego, działa uspokajająco w sytuacjach stresowych.

Skład

Składniki leku Deprestonic to:

- substancje czynne produktu leczniczego to: ekstrakt z ziela passiflory, ekstrakt z szyszek chmielu oraz ekstrakt z korzenia kozłka.

 

Dawkowanie:

Płyn Deprestonic należy stosować dokładnie tak, jak opisano na opakowaniu lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: płyn Deprestonic należy spożywać doustnie.

Zalecane dawkowanie leku w ciągu dnia przedstawia się następująco:

- osoby dorosłe: do 3x dziennie po 5 ml. W razie trudności z zasypianiem przyjmuje się 1 dawkę przed snem. Jeśli wystąpi taka potrzeba, można przyjąć dodatkową dawke wieczorem. Stosować nie dłużej niż 2 tygodnie bez konsultacji z lekarzem. Maksymalna dzienna dawka to 4x 5 ml.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Deprestonic, ciąża oraz okres karmienia piersią.

Płyn Deprestonic należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Lek zawiera etanol, może być szkodliwy m.in. u osób z chorobą alkoholową.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Hortensja 2020-03-31 14:21

niefajna rzecz. Od niemal kilku miesięcy nie czuję się spokojna. to na skutek chaosu w moim domu. Mam naprawdę dość... Czas na wsparcie lekami.

Ditta 2018-10-15 18:14

Hmmm... Jakiś czas jestem rozdrażniona i niespokojna. A to przez mojego byłego. Byliśmy sobie bliscy. Na razie mam Deprestonic . Liczę, że ogarnę się.

Alicja 2018-09-05 19:39

U mnie jesień to jeden wielki misz masz! Musisz pracować aż nie padniesz. A przy tym stres! Deprestonic pomaga mi żebym nie odeszła z tego świata! Gdyby nie ten środek to na pewno już bym ześwirowała!!!!

Olimpia 2018-06-04 12:36

Deprestonic jest...sama nie wiem Chyba mój problem jest bardziej skomplikowany. Deprestonic niekoniecznie dla osób, które mają naprawdę duży problem ze snem.

Ula 2017-09-15 14:58

U mnie ten środek raz pomaga, raz nie więc z taką skutecznością to chyba szału nie będzie....raczej więcej nie kupię, bo po co.

Rita 2016-06-03 22:32

Dosyć źle reaguję na sytuacje stresowe... Wtedy nie mogę spać. Znajoma gorąco mi poleciła Deprestonic . Wybrałam się do apteki i kupiłam ten środek. Czekam na to, czy będzie skuteczny..

Beata 2015-04-10 22:48

Jestem nerwowa i trochę niespokojna od pewnego czasu. Sądzę, że to nadmierny stres jest przyczyną. Nie mogę sobie z nim poradzić. Nie mogę spać i jeść. Deprestonic poleciła mi koleżanka. Z ciekawości postanowiłam spróbować. Preparat okazał się naprawdę dobrym wyborem.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.