Kategorie produktów

Extensor Izolat 97

Extensor Izolat 97

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Extensor Izolat 97

Extensor Izolat 97% w swoim składzie zawiera 100 procent izolatu białek serwatkowych, o stężeniu białka 97 proc. Pozyskiwany jest z pasteryzowanej serwatki w procesie selektywnej wymiany jonowej. IZOLAT 97 uzupełnia niedobór białka powstający przy zwiększonym zapotrzebowaniu, a także podczas niskokalorycznej diety lub rekonwalescencji. Wzmacnia odporność organizmu, regeneruje mięśnie i pomaga w budowie masy mięśniowej. 

Skład

 izolat białka serwatkowego (pozyskiwany z pasteryzowanej serwatki w procesie selektywnej wymiany jonowej)

Dawkowanie:

Należy wymieszać 1 porcję produktu (30g) z 150-200 ml wody. Spożywać 1-3 razy w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-12-30 10:40

Czysty izolat bez żadnych dodatków, malo znany a szkoda bo działa rewelacyjnie. Z sokiem pomarańczowym smakuje świetnie. Polecam!

Maciek 2016-10-19 01:11

zobaczymy jak sie spisze

Asia 2016-03-02 14:26

Świetny produkt.Mąż zadowolony z produktu.

Kamelia 2015-08-12 19:02

Białko jest najważniejszym elementem naszych mięśni. Stosuję Extensor Izolat 97 , bo ma ten wartościowy składnik. Dziewczyny wiedzcie, że białko jest cenne również dla nas! Nie jedynie dla chłopaków!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.