Kategorie produktów

Fa Beef Amino

Fa Beef Amino

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fa Beef Amino

Xtreme Beef Amino to najwyższej jakości i przyswajalności zhydrozlizowane białko wołowe, które bezpośrednio odpowiada za powstawanie kolagenu oraz skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i zabezpiecza organizm przed rozkładem tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów siłowych, wytrzymałościowych, siłowo-wytrzymałościowych. Xtreme Beef Amino polecane są także wszystkich, którzy chcą wykorzystać aminokwasy egzogenne  oraz tego rodzaju jakości białko wołowe w zachowaniu zdrowia i prawidłowej kondycji swoich kości, stawów, włosów, skóry i paznokci.

 

Skład

Zhydrolizowane białko wołowe, substancje wiążące (celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia), substancja wypełniająca (stearynian magnezu).

Dawkowanie:

W celu uzupełnienia diety w aminokwasy spożywać po 2 tabletki wraz z posiłkiem lub między posiłkami.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-02-11 21:46

myślę że ten oto środek jest ok. Cena oraz skuteczność nie są złe.

Teodora 2017-11-08 09:24

Coś mi to nie pasuje, przecież tu są aminokwasy! Na jaką cholibkę używać aminokwasy chcąć zrobić masę?

Aneta 2016-11-23 11:05

Świetne amino. Polecam wszystkim z grupą krwi 0. Bardzo ekonomicznie opakowanie.

sylwester 2016-03-02 12:18

Moim zdaniem jedne z lepszych aminokwasów.Cena/jakość jak najbardziej na plus

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.