Kategorie produktów

Fa Carborade

Fa Carborade

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fa Carborade

Zdrowa i bezpieczna odżywka dla sportowców

Dostarczanie optymalnej ilości wartości odżywczych jest szczególnie ważne w przypadku sportowców, dla których podstawą funkcjonowania jest aktywność fizyczna. 

Doskonałą alternatywą wspomagającą dietę jest FA Nutrition Carborade® - odżywka energetyczna adresowana właśnie dla sportowców. Mogą ją spożywać sportowcy uprawiający wszystkie dyscypliny sportowe. Produkt ten składa się z kompleksu węglowodanów oraz optymalnej ilości soli mineralnych, bardzo ważnych w przypadku wysiłku fizycznego. 

Jak wiadomo, węglowodany stanowią główne źródło energii dla organizmu człowieka. Fakt ten jest szczególnie ważny w przypadku sportowców. Poszczególne węglowodany różnią się długością łańcuchów oraz zróżnicowanym indeksem glikemicznym, co automatycznie przekłada się na ilość dostarczanych do organizmu kalorii. 

Węglowodany można podzielić na dwie grupy: proste (glukoza, fruktoza, dekstroza) i złożone (maltodekstryna). 
Węglowodany proste dostarczają energii natychmiastowo i w znaczny sposób wpływają na wyrzut insuliny, bardzo silnego i ważnego hormonu anabolicznego. 

Węglowodany złożone – w przeciwieństwie do węglowodanów prostych – uwalniają się stopniowo i sukcesywnie, dlatego też stanowią stabilne i optymalne źródło energii dla organizmu osoby uprawiającej czynnie wybraną dyscyplinę sportu. 

Odżywka Carborade® to zestaw węglowodanów adresowany dla sportowców obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym, czyli uprawiających sporty wytrzymałościowo-siłowe (boks, sztuki walki), siłowe (kulturystyka, trójbój siłowy) oraz wytrzymałościowe wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe). 

Carborade®  to odżywka, która została wzbogacona optymalną ilością składników mineralnych (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które skutecznie uzupełniają utracone podczas wysiłku fizycznego elektrolity, a ponadto odpowiadają one za prawidłową pracę skurczu mięśni. 

Carborade® najlepiej stosować bezpośrednio przed treningami – działanie to pozwala utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, opóźniając jednocześnie objawy zmęczenia i skutecznie niwelując uczucie znużenia i wyczerpania intensywnym wysiłkiem fizycznym. 

Stosując ten wartościowy suplement diety będziesz mógł przezwyciężyć kryzysy podczas długotrwałego i intensywnego treningu. 

Zawarty we wspomnianej odżywce kompleks węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym oraz dopełniony minerałami optymalnie zwiększa wydolność organizmu i maksymalnie podnosi zdolności wysiłkowe podczas treningu. Wyzwala także niezbędną do ćwiczeń energię oraz wspomaga rozwój siły i masy mięśniowej sportowca. 
Zaletą tego produktu jest także to, że przyspiesza on regenerację organizmu oraz syntezę glikogenu mięśniowego i wątrobowego. 

Carborade® jest odżywką, którą powinni stosować sportowcy uprawiający wszystkie dyscypliny sportowe. Ten zdrowy suplement diety składa się z odpowiednio złożonego kompleksu węglowodanów oraz minerałów, które są niezbędne podczas wysiłku fizycznego. 

Węglowodany – jak wiadomo – stanowią podstawowe źródło energii dla każdego organizmu, w szczególności dla sportowca. Poszczególne propozycje różnią się długością łańcuchów i zróżnicowanym indeksem glikemicznym. Wyróżnić należy węglowodany proste (glukoza, fruktoza, dekstroza), dostarczające energii natychmiast po spożyciu i w znaczący sposób wpływa na wyrzut insuliny oraz złożone (maltodekstryna), które uwalniają się stopniowo, sukcesywnie dostarczając organizmowi energii.

Carborade® zestaw węglowodanów, które szczególna funkcję odgrywają w przypadku sportowców obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym, czyli uprawiającym wytrzymałościowo-siłowe (boks, sztuki walki), siłowe (kulturystyka, trójbój siłowy), a także wytrzymałościowe (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe).

Należy podkreślić, że odżywka Carborade® została wzbogacona optymalną ilością minerałów (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które optymalnie uzupełniają elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni. 

Sportowcy, którzy stosują Carborade® przed treningami mają szansę na trzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, dzięki czemu zniwelowane zostaje uczucie zmęczenia, znużenia i wyczerpania fizycznego. 

Stosowanie tej odżywki skutecznie pomaga przezwyciężyć kryzys podczas długotrwałego i intensywnego treningu.  

Dawkowanie:

Jedną miarkę proszku Fa Carborade 25 g rozpuścić w 300 ml wody. Odżywkę należy spożywać przed rozpoczęciem treningu, w trakcie trwania ćwiczeń lub po ich zakończeniu. Czas przyjmowania odżywki zależy od intensywności wysiłku fizycznego.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Greta 2018-05-26 12:38

Czytałam kiedyś, że odżywki węglowodanowe stosuje się po treningu. Ale w temacie jestem trochę laikiem. Zakupiłam Fa Carborade . Chciałabym zacząć przygodę z siłką, ale coś nie mogę się zabrać. Jeśli ktoś brał ten preparat to dajcie znać.

Klementyna 2018-04-28 09:53

Hej kobietki pamiętajcie, że odżywki zawierające węglowodany są również dla nas! Sprawdzają się dla kobietek , które pragną wykształcić fajne ciała!

August 2016-11-10 23:32

Fa Carborade to specyfik, który wchodzi świetnie po dobrym treningu. W przypadku odżywek to trzeba wiedzieć, jak je rozumnie i dobrze stosować. Węgle to dla organizmu energia i pomijanie ich w codziennej diecie moze nie być zdrowe. Nie warto kombinować.

andre 2016-03-02 14:39

Dobry smak i rozpuszczalnosc.calkiem spoko

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.