Kategorie produktów

Nutrend Unisport

Nutrend Unisport

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nutrend Unisport

Nutrend UNISPORT to skondensowany napój średnioenergetyczny zawierający następujące aminokwasy: taurynę, glicynę oraz l-karnitynę. Stosowanie go – nie ma ograniczeń co do ilości specyfiku, jakie może wypić przed, w trakcie lub po zakończeniu treningu – pozwala na uzupełnienie płynów, przyśpiesza regenerację organizmu oraz dostarcza, niezbędnej przy wysiłku, energii. 

1000 ml kondensatu pozwala na sporządzenie od 40 do 70 litów napoju.

Nutrend UNISPORT można stosować:

- aby w pełni zregenerować organizm oraz uzupełnić ubytki energetyczne
- aby prawidłowo nawodnić organizm
- aby dostarczyć organizmowi ważnych dla jego prawidłowego funkcjonowania substancji 
- aby nawodnić organizm w trakcie biegunek
- również w wysokich temperaturach

 

 

Skład

Opis substancji czynnych zawartych w napojach UNISPORT:

UniSport powstał z myślą o osobach aktywnych fizycznie i sportowcach. Reg-ge UniSport jest napojem hipotonicznym (jego hipoosmolarność wynosi 185 mmol/l przy rozcieńczeniu 1:50), co sprawia, że – w przeciwieństwie do napojów izotonicznych, które należy spożywać w niewielkich ilościach w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego, przy wyższych temperaturach i które pozwalają nawodnić organizm w niewielkim stopniu – nie ma ograniczeń co do ilości napoju, jaką można wypić przed treningiem, w jego trakcie lub po jego zakończeniu. Napój Reg-ge Unisport zawiera optymalną dla organizmu ilość sodu, potasu, fosforu oraz magnezu. Odróżnia go to od wielu napojów wysokoenergetycznych, które ze względu na zbyt dużą ilość potasu i sodu w swoim składzie, zaburzają równowagę elektrolityczną w organizmie. Wszystko to sprawia, że autorytety ze świata dietetyki sportowej oraz zawodowi sportowcy często sięgają po Reg-ge Unisport. 

Dawkowanie:

Jak używać tego produktu:

- kondensat odmierzać przy użyciu załączonej miarki
- napój najlepiej przyswaja, gdy jest spożywany w temperaturze 12-17°C
- po przygotowaniu napój należy wypić w ciągu 24 godzin
- napój, po otwarciu, należ przechowywać w temperaturze 8-15°C i zużyć w maksymalnie 3 miesiące 
- osad jest naturalną cechą produktu 
- wstrząsnąć przed użyciem

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Florentyna 2018-03-05 10:08

Drogie dziewczyny pamiętajcie, że odżywki węglowodanowe są też dla nas! Sprawdzają się u babeczek , które bardzo chcą rozbudować ładne mięśnie!

mlgorzatagadek 2017-03-24 14:15

Używam przy treningach biegowych. Fajna opcja i zdecydowanie tańsza niż w przypadku gotowców :)

Opinia użytkownika 2017-01-13 22:53

Nutrend Unisport to produkt który jest idealny po wycisku na siłce. W przypadku odżywek to trzeba wiedzieć, jak je rozsądnie stosować. Węgle są dla organizmu źródłem energii i pomijanie ich może nie do końca jest zdrowe. Nie powinno się samodzielnie eksperymentować.

Oliwia 2016-03-02 13:44

jeżdżę na tym napoju kilka lat jest ok

Opinia użytkownika 2015-12-20 15:34

Czytałam, że węglowodany najlepiej stosować po treningu. Ale w temacie jestem trochę laikiem. Zakupiłam Nutrend Unisport . Chcę zacząć przygodę z siłką, ale najpierw muszę lepiej poznać temat. Jeśli ktoś miał ten środek, dajcie znać.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.