Kategorie produktów

Megabol Gainer 737

Megabol Gainer 737

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Megabol Gainer 737

Projekt mający na celu stworzenie GAINER 737 zajął wiele miesięcy pracy. Postawiono sobie bowiem bardzo wyjątkowo ambitne zadanie stworzenia takiego produktu, który charakteryzowałby się pełnym amino gramem, był łatwo i kompletnie przyswajalny przez człowieka, przez co wykorzystanie go w organizmie sportowca jest obecnie pełne, a do tego konieczne było także wykreowanie produktu przystępnego cenowo, aby każdy miał do niego dostęp. Na szczęście się udało i GAINER 737 zawiera to, co produkt idealny powinien w sobie zawierać.

GAINER 737 to 30% białka pochodzącego z serwatki i izolowanej proteiny zarodków pszenicy. Ten ostatni dodatek to specjalna substancja produkowana tylko we Francji. Oprócz tego pojawia się jeszcze w nim hydrolizat białka kolagenu zwierzęcego, w którym znajdują się formy wolne i peptydowe.

Taki wachlarz aminokwasów nie jest oczywiście przypadkowy. Został on dobrany w sposób ilościowy i jakościowy tak, by był on w stanie odpowiedzieć na zmieniające się w czasie treningu zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy. Duże znaczenie mają zwłaszcza aminokwasy w formie wolnej i peptydowej, które nadają się do natychmiastowego wykorzystania jako budulca. Jest to znany suplement diety służący do skracania czasu, w jakim przyjęte z pokarmem aminokwasy zostają przetworzone do formy nadającej się do wykorzystania przez procesy metaboliczne. Trzeba podkreślić, że ich zadaniem jest także wspomaganie procesów regulacyjnych w organizmie. 

Równie istotne jest dobranie we właściwej promocji węglowodanów charakterystycznych się szybkim wchłanianiem przez organizm i tych, których trawienie i następnie wchłanianie trwa znacznie dłużej. Dzięki równowadze na tym polu możliwe jest dostarczanie dokładnie takiej energii, jaka jest w danej chwili potrzebna, czyli szybkiego zastrzyku energii w czasie treningu i powolniejsze uwalniania jej mniejszych dawek w czasie odpoczynku. 

Glutamina stanowi aż 30% całej mieszanki i jest to fakt jak najbardziej pożądany. Znana jest z tego, że ma ogromne znaczenie dla regeneracji tkanki mięśniowej. Uzyskuje to poprzez funkcję transportu azotu w organizmie, jak również jako składnik ważnych czynników metabolicznych.

W czasie treningu może dochodzić także do utraty ważnych witamin. Dlatego GAINER 737 zaopatrzony jest w ich cały kompleks. Zapobiega to rozstrojeniu się organizmu w wyniku dużego wysiłku.

Skład

kompleks serwatkowy 737 (suszona serwatka, koncentrat białek serwatki WPC, izolat białek serwatki WPI, hydrolizat białek serwatki WPH), białko zarodków pszenicy, maltodekstryna, kompleks peptydowo-aminokwasowy 737 (hydrolizat białka kolagenu, hydrolizat białek serwatki, l-leucyna, l-lizyna), aromaty (smak na opakowaniu), witaminy (kwas l-asparaginowy [witamina C], nikotynamid [niacyna], D-alfa-tokoferol [witamina E], D-pantotenian wapnia [kwas pantotenowy], ryboflawina [witamina B2], chlorowodorek pirydoksyny [witamina B6], chlorowodorek tiaminy [witamina B1], l-metylofolian wapnia [foliany], D-biotyna [biotyna], cyjanokobalamina [witamina B12], barwnik E129 dla smaku truskawkowego i malinowego.

Dawkowanie:

Suplement diety GAINER 737 powinien być przyjmowany w łącznej dawce 100g preparatu na dobę. Najlepiej jest go rozłożyć na trzy mniejsze dawki i spożywać bezpośrednio przed posiłkami, ale maksymalną skuteczność można uzyskać także przyjmując jedna dawkę pomiędzy posiłkami. Suplement najlepiej jest przyjmować w postaci koktajlu przygotowywanego poprzez rozmieszanie preparatu z około jedną szklanką wody lub mleka. GAINER 737 znakomicie rozpuszcza się we wszystkich płynach i nie ma tak naprawdę znaczenia, ile mleka lub wody będzie użyte. Ilość płynu zmienia właściwości smakowe, dzięki czemu można dostosowywać je do własnych upodobań.

Przeciwwskazania

Nie spożywać więcej niż dzienna zalecana dawka. Suplement diety / Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców.  Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Jedynie zdrowy tryb życia i stosowanie odpowiedniego sposobu żywienia prowadzą do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produktu nie można stosować jak substytutu (zamiennika) zróżnicowanej diety. Odpowiednie przechowywanie to temperatura pokojowa.Trzymać poza zasięgiem dzieci.Zabezpieczać przed wilgocią i światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grzegorz 2018-07-08 12:01

To ma dzialac a nie smakowac i tak wlasnie jest z 737 na mase jest super polecam

Grzegorz 2018-07-08 12:01

To ma dzialac a nie smakowac i tak wlasnie jest z 737 na mase jest super polecam

Opinia użytkownika 2018-02-25 19:32

Drogie dziewczyny pamiętajcie, że odżywki zawierające węglowodany nie są tylko dla mężczyzn! Sprawdzają się u laseczek , które bardzo chcą rozbudować ładne ciałka!

alan 2016-03-02 13:19

Dobry produkt dla osób chcących zwiększyć swoje wymiary. polecam

Jordan 2015-08-15 18:52

Megabol Gainer 737 to produkt który stosuję jako uzupełnienie po dobrym treningu. Jeśli mowa o odżywkach to należy wiedzieć, jak je stosować z głową. Węgle to dla organizmu energia i pomijanie ich nie do konca jest zdrowym pomysłem. Nie powinno się samodzielnie eksperymentować.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.