Kategorie produktów

Trec Max Carb

Trec Max Carb

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Trec Max Carb

Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych

Max Carb – co to jest? Max Carb to wysoko – węglowodanowy dodatkiem spożywczy, który stanowi świetne źródło energii. Polecany jest między innymi sportowcom, którzy obciążeni są znacznym wysiłkiem fizycznym. Tyczy się to zwłaszcza osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, wytrzymałościowo – siłowe oraz siłowe. Do wymienionych dyscyplin sportowych zalicza się między innymi kolarstwo oraz gry zespołowe. 

Roztwór hipertoniczny stosowany jest w czasie odnowy po wysiłku fizycznym. Jego celem jest uzupełnienie, a następnie zwiększenie posiadanych przez organizm rezerw energetycznych. Spożywanie napoju o takim stężenia skutecznie wspomaga tworzenie masy mięśniowej u tych osób, które natura obdarzyła wzmożoną przemianą materii. Roztwór hipertoniczny powinien być spożywany pomiędzy posiłkami w dni zarówno z treningiem, jak i bez niego. 
Aby przygotować roztwór hipertoniczny, trzeba rozpuścić preparat, zachowując proporcje piętnaście gram preparatu na sto mililitrów chłodnej wody, na przykład: na siedemdziesiąt pięć gram proszku należy wziąć pięćset mililitrów wody.

Roztwór izotoniczny pozwala na błyskawicznie wyrównanie strat energetycznych oraz wodno – elektrolitowych, do których dochodzi na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Należy stosować go zarówno przed, podczas, jak i po zakończeniu treningu. Aby przygotować napój izotoniczny, trzeba rozpuścić preparat, zachowując proporcję dziesięciu gram preparatu na sto mililitrów chłodnej wody, na przykład na dwadzieścia pięć gram proszku należy wziąć pięćset mililitrów wody.

To, jak dużo napoju jest przygotowywane, uzależnione jest od indywidualnych potrzeb organizmu. Stosować można od trzystu do tysiąca mililitrów napoju. Aby zapewnić sobie osiągnięcie lepszego efektu, zaleca się wypijać od stu pięćdziesięciu do dwustu pięćdziesięciu mililitrów przygotowanego napoju co około piętnaście – dwadzieścia minut. Jedna łyżka stołowa  zawiera dziesięć gram preparatu.

Skład

Max Carb – co jest w nim zawarte?

Max Carb to preparat zawierający specjalnie opracowaną kompozycję węglowodanów prostych (glukoza) oraz tych o charakterze złożonych (maltodekstryny). Jego stosowanie to pewność, że energia tracona podczas wysiłku fizycznego będzie nieustannie uzupełnienia, a poziom glukozy we krwi utrzymywany na prawidłowym poziomie. W efekcie objawy zmęczenia będą pojawiały się później, co pozwoli na dłuższy i bardziej efektywny trening.  Preparat wzbogacony został także o szereg dodatkowych składników mineralnych takich, jak:

-sód;
-potas;
-wapń;
-magnez.

Regulują one niezwykle istotną gospodarkę wodno – elektrolitową organizmu, która ulega zachwianiu podczas aktywności fizycznej Wymienione minerały, które dostarczane są do organizmu w trakcie uprawiania sportu sprawiają, że wydalane razem z potem elektrolity zostają uzupełnione. Regulowana jest także praca mięśni. Dzięki nim energia dostarczana przez preparat Max Carb może zostać w pełni wykorzystana, biorąc tym samym udział w metabolizmie glukozy. Max Carb ma postać koncentratu, który naprawdę łatwo się rozpuszcza. Orzeźwiający cytrynowy smak sprawia, że jego picie jest prawdziwą przyjemnością. Nie tylko gasi on pragnienie, ale skutecznie chroni przed niebezpiecznym dla zdrowia i życia odwodnieniem. Zapobiega także wyczerpaniu organizmu. 

Sięgając po preparat Max Carb, wzrost siły, energii oraz wytrzymałości odczuwamy jest natychmiast. 

Dawkowanie:

Preparat przyjmuje się pod postacią napoju. Przygotowywany roztwór może być różny. Pod uwagę brać należy zawsze zapotrzebowanie organizmu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bernadetta 2018-01-12 14:46

Kobietki czy wiecie, że odżywki z węglami są również dla nas! Sprawdzają się u babeczek , które pragną zbudować ładne mięśnie!

Sława 2016-10-18 20:59

Czytałam kiedyś, że odżywki węglowodanowe stosuje się po treningu. Ale trochę ze mnie lama w tym temacie. Nabyłam Trec Max Carb . Chciałabym zacząć przygodę z fitnessem, ale najpierw muszę lepiej poznać temat. Jeśli ktoś miał ten specyfik, to dajcie znać.

Adam 2016-03-04 09:29

Polecam.Smak bardzo dobry i bardzo dobra miarka w opakowaniu.

Opinia użytkownika 2015-06-13 17:22

Trec Max Carb to produkt który wchodzi świetnie po dobrym treningu. W przypadku odżywek to warto wiedzieć, jak je stosować z głową. Węglowodany to główne źródło energii i pomijanie ich w codziennej diecie moze nie być zdrowe. Nie warto eksperymentować.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.