Kategorie produktów

Feminum Activ

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Feminum Activ

Feminum Activ to wyrób medyczny w postaci żelu, zawierający w swoim składzie kwas hialuronowy, który wspomaga odnowę uszkodzonych tkanek oraz ułatwia odbudowę komórek nabłonka. Działa poślizgowo i nawilżająco.

Stosowanie żelu Feminum Activ jest zalecane między innymi w przypadku niedostatecznego wydzielania śluzu w pochwie, w nieprawidłowym pH pochwy, występowaniu dyskomfortu w trakcie stosunku płciowego oraz występowaniu chorób, których przebiegowi towarzyszy suchość błon śluzowych.

Preparat może być stosowany w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

 

Skład

Składniki żelu Feminum Activ to: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

W porównaniu do zwykłego żelu Feminum zawiera dodatkowo kwas hialuronowy (hialuronian sodu).

Dawkowanie:

Sposób użycia: stosować w zależności od potrzeb. Niewielką ilość żelu Feminum Activ należy nanieść na okolice zewnętrznych narządów płciowych.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania żelu Feminum Activ jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Żel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Po każdym zastosowaniu szczelnie zamknąć tubę.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-09-23 08:49

nawilża, koi podrażnienia, nie uczula, dobry na każdą okazję.

Józefina 2018-05-24 14:40

Latem nękało mnie odczucie suchości w pochwie. Lekarz polecił mi Feminum Activ . Ten preparat podołał genialnie! Co bardzo istotne efekty stosowania były odczuwalne od razu! Suchość zgasła!

Gracja 2017-09-14 23:21

Żel intymny stosuje się w celu higieny okolic intymnych. Szczególnie trzeba się o nie troszczyć w przypadku stosowania metod antykoncepcyjnych. Żel intymny zapobiega rozwojowi chorób. Ja do mycia tych miejsc stosuję Feminum Activ . Specyfik doskonale nadaje się do wrażliwych miejsc.

Ola 2017-08-21 11:52

Jestem zadowolona z tego żelu, niewykluczone, że kupię następny.

Przybysława 2016-08-07 10:52

Feminum Activ świetnie oddziaływuje na miejsca intymne. Środek bardzo dobrze nawilgaca i zapewnia wygodę!

Opinia użytkownika 2015-01-06 20:49

Feminum Activ wspomaga mnie na problemy suchości okolic intymnych. Mam tak od kiedy podjęłam branie tabletek na hormony... Szczerze zalecam ten wyrób! Niweluje suchoś pochwy!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.