Kategorie produktów

Heel Angin-Heel SD

3.4 Średni

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Heel Angin-Heel SD

Heel Angin-Heel SD to preparat leczniczy w postaci tabletek. Produkt homeopatyczny wskazany podczas zapalenia migdałków. 

Skład

Komponenty leku Heel Angin-Heel SD to: 

Substancje czynne: Hydrargyrum bicyanatum, Phytolacca americana, Apis mellifica, Arnica montana, Hepar sulfuris, Atropa belladonna.

Substancje pomocnicze: laktoza, stearynian magnezu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Heel Angin-Heel SD powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana dawka preparatu Heel Angin-Heel SD do przyjęcia to 1 tabletka 3 razy dziennie. Tabletkę należy powoli rozpuścić w ustach.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Heel Angin-Heel SD.

Produkt Heel Angin-Heel SD należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natan 2020-02-24 19:39

zdecydowanie nie zastanawiam się w jaki sposób działają leki homeopatyczne. ważne że na moje zdrowie oddziałują zbawiennie

Magda 2017-11-26 13:54

mój stosunek do tego typu leków jest obojętny,kupiłam gdyż miał sporo dobrych opinii w sieci :/ zwykłe placebo -zaczynalam od dawki uderzeniowej (8 tabletek co 15 minut po jednej) ZERO efektu-kompletnie nic.Po łyżce miodu większa ulga :( nie polecam .

Zu. 2017-04-25 10:45

Hmmm no więc moim zdaniem ten lek jest pomocny, ALE tylko jeśli choroba się nie nasila, bo jeśli tak to nie ma co szarżować, tylko trzeba gnać do lekarza.

Iwona 2017-04-19 13:03

Szybko przynosi ulgę w bólu podczas zapalenia migdałków. Chyba jako jedyny, bo zwykłe produkty na gardło nie działają.

Opinia użytkownika 2016-12-06 20:17

Skąd mogę mieć pewność, że Heel Angin-Heel SD daje radę???

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.