Kategorie produktów

Heel Belladonna-Homaccord

3.8 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heel Belladonna-Homaccord

Heel Belladonna-Homaccord to produkt leczniczy w postaci kropli. Produkt wskazany do stosowania wspomagająco w leczeniu łagodnych infekcji górnych dróg oddechowych, którym towarzyszy ból gardła.

Skład

Komponenty leku Heel Belladonna-Homaccord to: 

Substancje czynne: Atropa bella-donna D4 0,5 g, Atropa bella-donna Dl 0 0,5 g, Atropa bclla-donna D30 0,5 g, Atropa bella-donna D200 0,5 g. Atropa bella-donna Dl 000 0,5 g. Echinacea D10 0,5 g, Echinacea D30 0,5 g3 Echinacea D200 0,5 g.

Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, etanol.

Zawiera 35% (v/v) etanolu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Heel Belladonna-Homaccord powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana dawka leku Heel Belladonna-Homaccord do przyjęcia to 10 kropli 3 razy dziennie. Produkt przeznaoczy dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Heel Belladonna-Homaccord.

Preparat Heel Belladonna-Homaccord należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kleofas 2019-12-09 09:39

serio nie obchodzi mnie w jaki sposób działa homeopaia. najwazniejsze że na mnie działają korzystnie

Maciej 2017-04-25 10:36

Niby nic nie mam do tych kropli...ale ja tam wolę pastylki do ssania...

Roksana 2017-04-19 13:22

Bardzo dobry produkt na gardło. Cenię sobie i zawsze do niego wracam przy infekcjach, bo wiem że pomaga.

Opinia użytkownika 2016-11-05 18:01

Jaką macie opinię o Heel Belladonna-Homaccord Muszę coś kupić i nie wiem co będzie dobre. Liczę na wasze zdanie (nie wiem czy ufac starym)

Pan Janusz 2015-09-25 11:05

Heel Belladonna Homaccord to kolejny drogi wynalazek od Heel. Kiedyś kupiłem inny ich produkt i powiem szczerze, że nie są warte tych pieniędzy. Zamiennik dostaniecie za 3zł w aptece, a do tego pewnie działa równie skutecznie, a może nawet jest bardziej skuteczny.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.