Kategorie produktów

Heel Tartephedreel N

Heel Tartephedreel N

4.56 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heel Tartephedreel N

Heel Tartephedreel N to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi w postaci kropli. Heel Tartephedreel N jest stosowany wspomagająco w kaszlu towarzyszącym łagodnym infekcjom górnych dróg oddechowych. Preparat działa łagodząco na kaszel suchy i mokry.

Skład

Składniki leku Heel Tartephedreel N to: 

Substancjami czynnymi w 100g roztworu są:
10.0 g Kalium stibyltartaricum D 4
10.0 g Atropa bella-donna D 4
10.0 g Natrium sulfuricum D 4
10.0 g Arsenum jodatum D 6
5.0 g Lobelia inflata D 4
5.0 g Ipecacuanha D 4
5.0 g Blatta orientalis D 6
5.0 g Naphthalinum D 6
5.0 g Anisum stellatum D 3

Pozostałe składniki: woda oczyszczona.
Lek zawiera 35% (v/v) etanolu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Heel Tartephedreel N powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Zalecana dawka produktu Heel Tartephedreel N do przyjęcia przez dorosłych i młodzież powyżej 12 lat to zwykle po 10 kropli 1-3 razy dziennie. Preparat stosuje się doustnie.Krople można zmieszać z niewielką ilością wody. Lek należy przyjmować pomiędzy posiłkami.

Czas stosowania:
Jeśli objawy nasilą się, nie ustąpią lub wystąpią nowe, niepokojące objawy, należy skontaktować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania przez dłuższy okres czasu bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Heel Tartephedreel N. Preparat Heel Tartephedreel N należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rościsław 2018-10-29 23:19

Heel Tartephedreel N to lekka ściema!!! Następnym razem kupię coś innego.

Lolita 2018-07-02 14:53

Nie lubię kaszlu. Całe szczęście jest Heel Tartephedreel N - dla mnie super!

Eryk 2018-02-25 12:34

Ten moment, gdy budzisz się i od razu padasz na twarz. I tak miałem dziś... Infekcje górnych dróg oddechowych solidnie mi doskwierają. Nie chcę żeby się pogorszyło dlatego stosuję Heel Tartephedreel N . Specyfik świetnie oczyszcza nos i drogi oddechowe. Do tego nie jest taki drogi.

Katarzyna 2017-11-13 14:48

W czasie przeziębienia walczę z ostrymi napadami kaszlu. Próbowałam wielu sposobów żeby się go pozbyć. Od koleżanki dowiedziałam się o produkcie Heel Tartephedreel N . Zaraz pędziłam do apteki, by kupić. Liczę, że mi pomoże :)

Ola 2017-05-08 22:48

Brałam te krople w zeszłym roku, mimo tego, że wyszłam z choroby obronną ręką nadal nie jestem przekonana, czy to zasługa tych kropli. Chyba nadal jestem sceptyczna.

Ester 2017-04-25 14:16

Najlepszy lek! Byłem sceptynie nastawiony do tych wszystkich home... ale sprawdził się.

Opinia użytkownika 2016-12-18 21:14

Niekiedy w czasie choróbska mam nieodparte wrażenie , że kaszel mnie roznosi... Takie epizody są najgorsze przede wszystkim późnym wieczorem i w nocy. Nie ma opcji aby poradzić sobie bez sprawdzonego specyfiku . Heel Tartephedreel N oceniam wzorowo!

Opinia użytkownika 2016-11-20 10:31

Od jakiegoś czasu męczył mnie uporczywy kaszel... Udałam się do apteki i nabyłam Heel Tartephedreel N . Ten środek zwalczył kaszel. Jest dla mnie najlepszy.

Majk 2016-03-24 12:24

Polecam bardzo Heel Tartephedreel N na wszystkiego rodzaju kaszle, bóle gardła i generalnie na wszystkie infekcje górnych dróg oddechowych. Działa bardzo szybko i odkąd go stosuję regularnie nie przeziębiłem się.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.