Kategorie produktów

Heel Vomitusheel

Heel Vomitusheel

4.0 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heel Vomitusheel

Heel Vomitusheel to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi dostępny w postaci kropli. Produkt przeznaczony jest dla osób, które borykają się z nudnościami i wymiotami.

Krople Heel Vomitusheel przeznaczone są do stosowania doustnego.

W ich formulacji znajdują się składniki, które redukują odczuwane uczucie rozdrażnienia, nudności, mdłości i osłabienia, które towarzyszą wymiotom.

Co więcej naturalne składniki zawarte w kroplach Heel Vomitusheel zmniejszają odczuwany dyskomfort związany z bólem brzucha. 

Skład

W składzie kropli Heel Vomitusheel znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne

10 g Psychotria ipecacuanha D4

10 g Aethusa cynapium D4

10 g Strychnos nux-vomica D4

15 g Apomorphinum hydrochloricum D6

25 g Colchicum autumnale D6

30 g Strychnos ignatii D6 

pozostałe składniki 35% (v/v) etanolu. 

Dawkowanie:

Lek Heel Vomitusheel należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Heel Vomitusheel należy stosować doustnie. Zazwyczaj stosowana dawka preparatu dla osóļ dorosłych i dzieci powyżej 12. lat to 10 kropli 3 razy dziennie. Lek powinien być przyjmowany między posiłkami. 

Wskazanego dawkowania nie należy przekraczać. Produkt leczniczy nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Heel Vomitusheel.

Produkt leczniczy Heel Vomitusheel należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Leku nie mogą stosować kobiety w ciąży, kobiety w okresie karmienia piersią oraz dzieci poniżej 12. lat. 

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zyta 2018-02-11 19:31

Heel Vomitusheel może i dużo kosztuje - ale ma mega skuteczność! Ten środek jest z powodzeniem używany przeze mnie i moich znajomych.

Wacława 2017-07-07 11:06

Zadziałał całkiem sprawnie. Mam swoje ulubione produkty, ten kupiłam tylko awaryjnie. Mogę śmiało polecić, 4 tylko przez moich ulubieńców.

Betty 2017-04-14 17:38

To jedyny lek który pomaga przy grypie żołądkowej. Nie zatrzymuje wymiotów jak za dotkknięciem czarodziejskiej różdżki ale sprawia, że odstępy między wymiotami są coraz dłuższe aż do całkowitegi ustąpienia wymiotów. Jest to dla mnie zbawieniem bo dzieci kiedy wymiotowały to nie nadążały się nawodnić a dzięki tym kroplom omija ich ryzyko odwodnienia.

Izabela 2016-07-06 00:00

Mój maluch parę dni temu zaczął bardzo wymiotować. Pobiegłam kupić Heel Vomitusheel . Ten produkt świetnie sobie poradził! A synek wrócił do życia!

Gosia 2015-02-27 16:30

Koniec z mdłościami, nudnościami i innymi dolegliwościami, towarzyszącymi bólom brzucha i wymiotom. Heel Vomitusheel jest wtedy wskazany. Ogolnie nie jestem zwolennikiem przyjmowania czegokolwiek, ale co do homeopatii mogę się przekonać.

Madzios 2015-02-19 14:33

Kilka kropelek i wymioty nie są już takie straszne, bo są skutecznie zatrzymane...swoja drogą nie wiem dlaczego ja akurat szczególnie często łapię grypę żołądkową:(

Uwerek 2015-02-11 11:03

Jest siła w tym preparacie, za darmo się nie płaci. Starczy na długo także nie można marudzić o cenę. Polecam, bo to jeden z lepszych suplementów na rynku - a może i najlepszy na wymioty!

Michalina 2015-02-11 11:02

Dostałam go do leczena nudności i wymiotów. Po tygodniu efekt był bardzo dobry i teraz już nie mam problemów z wymiotami. Powiem tak, ale kogo stać aby wydawać za lek 40 zł ?

Kamix 2015-02-11 11:01

Na mnie działa średnio. Nie mogę w prosty sposób wyzdrowieć oraz spowodować, że mój układ pokarmowy będzie już w dobrej kondycji ;/

fifty 2015-02-11 11:00

2 tygodnie temu zastosowałem ten środek i nie działa po prostu. Co zrobic ;/ Zmarnowałem tylko 40zł ;/

Wymiotek 2015-02-11 11:00

Działa! Jest to jeden z leków, które stosuje moja rodzina na róznego pochodzenia wymiotów, bo niestety u nas takie coś się pojawia. Nie wiem dlaczego jednak tak jest ;/

Tip 2015-02-11 10:59

Wydaje mi się, że ten środek działa troszkę jak placebo, bo za każdym razem mi nie pomaga tylko są takie okresy. To jest dziwne ale cóz ;/

Domi 2015-01-30 11:58

Heel Vomitusheel pomaga mi za każdym razem w trakcie zatruć pokarmowych, to jest dla mnie bardzo ważne i nie oddam tego leku tak łatwo hahah. No cena jest duża, jednak dużo się go nie stosuje przeciez

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.