Kategorie produktów

Hialopt

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Hialopt

Hialopt to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli nawilżających do oczu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, u których stwierdzono zapalenie rogówki i spojówki.

Wskazaniem do stosowania kropli Hialopt są następujące objawy: pieczenie, kłucie, szczypanie, nadmierne łzawienie, uczucie ciała obcego w oku i suchość oka.

Dolegliwości oka mogą być spowodowane np. przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach, przy kontakcie z chlorowaną wodą, a także czynnikami klimatycznymi, np. suchym i zimnym powietrzem. Na problemy oczu narażone są także osoby, które spędzają dużo czasu przed komputerem i telewizorem. 

W formulacji preparatu znajdują się składniki, które wspomagają nawilżanie powierzchni oka. Te naturalne substancje wspierają aktywność gruczołu łzowego oraz wykazują właściwości ochronne na narząd wzroku.

Skład

W składzie kropli nawilżających Hialopt znajdują się następujące substancje: hialuronian sodu, chlorek sodu, wodorofosforan sodu, dwuwodorofosforan sodu i woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania:

krople Hialopt należy stosować do oczu (aplikować do worka spojówkowego). Aplikować 2-3 razy dziennie po 1 kropli. Aby rozprowadzić preparat na powierzchni oka należy kilkukrotnie mrugnąć. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Hialopt jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Wyrób należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 

Wyrób medyczny nie zawiera konserwantów. Po otwarciu produkt można stosować tylko przez 6 miesięcy.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Maja 2018-06-19 15:36

Bardzo długo siedzę przed komputerem i moje oczy strasznie się wysuszają. HialOpt zaczął mi bardzo pomagać i jestem zadowolona z tego :)

Hanna 2017-09-22 22:05

Nie wiedziałam, co poradzić na uczucie piasku w oczach. Nagminnie tarłam oko, a wtedy bylo jeszcze gorzej. HialOpt jest właśnie na tego typu dolegliwości.

Lilla 2017-09-18 17:58

Rekomendujecie HialOpt ? :) Ja nie jestem pewna co sądzić. Niby dobry produkt ale jakoś niefajnie mi po tym było... Myślę, że ocenię na 4...

Jordan 2015-12-10 18:36

Pracuję jako strażnik prawa a w tej pracy nie tylko kondycja fizyczna jest wymagana. Równie istotny jest tutaj sokoli wzrok. Już od pewnego czasu głowię się, co brać na wzrok. Zawsze stawiam na jakośc i skuteczność, dlatego zakupiłem HialOpt . Składniki specyfiku wpływają korzystnie na to, by wzrok był dobry i służył przez wiele lat.

Zbysio31 2015-08-05 13:36

Nie ma jak to zmarnować 30 zł na krople, które nic nie dają. Niestety nic to nie pomogło na moje oczy.

Pawełek 2015-08-05 13:33

Od kilku dni korzystam z tych kropli do oczu i jestem bardzo zadowolony. Znakomicie nawilżają i teraz wiem,że to działa na mnie znakomicie. Nie oddam nich!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.