Kategorie produktów

LAKROFT

4.45 Bardzo dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu LAKROFT

LAKROFT to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do oczu. Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu są dolegliwości oczy, np. suchość oka.

Produkt polecany jest dla wszystkich, którzy chcą ochronić oczy przed działaniem czynników zewnętrznych. Na dolegliwości oczu mogą mieć wpływ m.in. klimatyzacja, wielogodzinna praca przed komputerem, wpływ suchego i zanieczyszczonego powietrza. 

W składzie kropli LAKROFT znajdują się substancje, które mają właściwości nawilżające i wspierające powierzchnię oka. Działanie tych sbstancji polega na tworzeniu warstwy ochronnej na powierzchni oka.

Składniki preparatu wspierają stan i kondycję narządu wzroku, zmniejszając ryzyko wystąpienia bólu, pieczenia i tzw. uczucia piasku w oczach. 

Skład

W składzie kropli nawilżających LAKROFT znajdują się następujące substancje: Hypromeloza 5,0 mg, benzalkoniowy chlorek 50% roztwór 0,2 mg, sodu chlorek, wodorofosforan sodu siedmiowodny, diwodorofosforan sodu bezwodny, woda.

Dawkowanie:

Produkt LAKROFT stosować wyłącznie do oka. Nie należy dotykać zakraplacza palcami. Zaleca się zaaplikować 1-2 krople do każdego oka. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu medycznego LAKROFT jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Produktu nie należy stosować na zakażone oko oraz wraz z innymi preparatami okulistycznymi. Po otwarciu produkt może być przechowywany przez 4 tygodnie. 

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ora Et Labora 2019-04-29 12:49

Tanizna, skuteczność, lepkość, nie podrażnia, czego chcieć więcej..

marika77 2019-03-12 15:41

Cierpię na zespół suchego oka, moje ulubione krople polecam serdecznie.

Jadwiga 2017-01-23 11:40

Należy dbać o wzrok. Mają w zwyczaju być narażone na podrażnienia. W tych przypadkach z całego serca polecam LAKROFT . Zdecydowana ulga dla podrażnionych oczu:)

Stella 2016-01-13 21:14

Pracuję jako redaktor serwisu internetowego i spędzam duzo czasu przed komputerem. w domu buszuję po internecie w poszukiwaniu rozrywki, a na co dzien uzywam takze smartfona. Moje oczy są przemęczone, a zdarza się też, że bardzo bolą i pieką. Dużą ulgą jest stosowanie produktu LAKROFT.

Wiotek 2015-03-13 13:33

Używam od 3 dni i muszę przyznać, że owe krople do oczu spisują się bardzo dobrze. Znakomicie nawilżają moje oczy i wpływają na ich lepszą regeneracje!

Miko 2015-02-21 20:06

Mega działanie, można w prosty oraz szybki sposób zmienić swoje myślenie na temat takich środków. Działają pięknie i przyjemnie a Lakroft to najlepszy środek na rynku!

Tener 2015-01-10 13:36

Na mnie niestety to nie zadziało dobrze i muszę powiedzieć, że nie mogę pozbyć się zmęczenia oraz suchości oczu mam z tym bardzo duży problem. Pozdrawiam

Untar 2015-01-10 13:36

Stosuje te krople od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Zawsze pomagają wtedy kiedy muszą i działają znakomicie. Polecam!

Untar 2015-01-10 13:36

Stosuje te krople od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Zawsze pomagają wtedy kiedy muszą i działają znakomicie. Polecam!

Utix4 2015-01-09 21:17

Jakoś nie pomagają mi na moje zmęczone oczy. Po całym dniu ściągam soczewki i zakrapiałem ale nie miałem takiego dobrego efektu, także nie wiem czy to jest dobre.

Oxy 2015-01-09 20:59

Zauważyłem, że bardzo dobrze nawilżają oko i mogą długotrwale działać na dyskomfort związany ze środowiskiem. Mam wrażliwe oczy i bardzo dobrze działają. Gratulacje! Działa!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.