Kategorie produktów

Inneov Jędrność Skóry

Inneov Jędrność Skóry

4.0 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Inneov Jędrność Skóry

Inneov Jędrność Skóry to suplement diety w postaci tabletek przeznaczony dla kobiet o skórze dojrzałej.

Inneov Jędrność Skóry rekomendowany jest dla kobiet po 40-tym roku życia, zwłaszcza w okresie okołomenopauzalnym, kiedy to w wyniku zmniejszonej aktywności hormonów skóra wiotczeje i traci swą gęstość.

Preparat stanowi kombinację 3 składników aktywnych Lakto-LikopenuTM + Witaminy C (działającej antyoksydacyjnie) oraz Izoflawonów soi, które sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna, odzyskuje gładkość. Krew przenosi te substancje do komórek skóry - dzięki czemu wzmacniając je od wewnątrz preparat wpływa na wygląd komórek skóry twarzy i ciała, chroni je przed wolnymi rodnikami.

Skład

Składniki preparatu Inneov Jędrność Skóry to między innymi likopen, witamina C, izoflawony sojowe.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu Inneov Jędrność Skóry: 3 tabletki dziennie przez minimum 3 miesiące, a później dla podtrzymania rezultatów kontynuować kurację - spożywając 2 tabletki dziennie.

Tabletki należy popić wodą. Dla zwiększenia przyswajalności rekomendowane jest przyjmowanie ich w trakcie posiłku. Dzienną porcję preparatu można przyjąć jednorazowo.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Inneov Jędrność Skóry jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.
W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aldona 2018-06-13 16:47

Każde ciało doczeka starości. Dla mnie ten czas nadszedł i dlatego używam Inneov Jędrność Skóry . Już nie będę młoda i piękna, ale korzystne jest bardziej o siebie dbać. Praktykuję zdrową dietę i dodatkowo mam ten produkt.

Said i crazy! 2018-03-31 02:43

Mówili mi, że jestem szalona, że kupuje takie paści, które mi wcale nie pomogą. Jednak Inneov Jędrność Skóry pozwoliło rzeczywiście zmienić moją skórę i teraz czuje się bardziej kobieco :)

Teodozja 2017-07-08 16:39

Na starzenie się to za dużo środków nie zadziała. Mimo to warto kupić sobie Inneov Jędrność Skóry i patrzeć optymistycznie na świat!

Anna 2016-04-19 11:25

Po kilku tygodniach widać efekty, skóra wygląda zdecydowanie lepiej.ja polecam!

Haika 2015-04-02 10:09

Od pewnego czasu stosuje ten suplement i cieszę się, że miałem okazje go znaleźć. Skutecznie odmładza moją skórę i nadaje jej lepszego wyglądu.

Kevin 2015-02-16 00:42

Wydawało mi się, że będzie lepiej ;/ Jednak preparat nie okazał być się dobrym i muszę zrezygnować z tego środka :|

Tom 2015-02-16 00:41

Jakoś nie odczułem pozytywnego skutku z moją jędrnością skóry i dlatego wydaje mi się, że teraz lepszą opcją będzie poszukać czegoś nowego niż to..

Holius 2015-02-16 00:41

Nie widziałem jeszcze na rynku lepszego suplementu niż Inneov odpowiedzialnego za jędrność skóry. Polecam bardzo bo to rzeczywiście działa :)

Marti 2015-02-16 00:39

Moim zdaniem skóra jest najważniejsza i nie należy jej zaniedbywać, jest ona podstawową naszą obroną i musi zachowywać dobre parametry i być piękna :)

Pati 2015-02-16 00:38

Bardzo dobrze wpływa na jędrność skóry. Można dzięki niemu w prosty oraz kluczowy sposób odnowić skórę oraz nadać jej pieknego wyglądu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.