Kategorie produktów

Intractum Hyperici

Intractum Hyperici

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 16

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Intractum Hyperici

Intractum Hyperici to roślinny produkt leczniczy w postaci płynu do stosowania w stanach napięcia nerwowego.

Lek Intractum Hyperici zawiera w swoim składzie wyciąg z dziurawca, którego związki wykazują działanie łagodzące na stany złego samopoczucia i obniżonego nastroju, uspokajające oraz przeciwdepresyjne.

Preparat wskazany jest dla osób, które pragną złagodzić objawy stresu, nastroje depresyjne, wyczerpanie nerwowe oraz uczucie niepokoju i lęku. 

Intractum Hyperici to tradycyjny roślinny lek, którego stosowanie wskazane jest wyłącznie w określonych wskazaniach, a jego działanie zależne jest od doświadczenia i długotrwałego stosowania.

Skład

Składniki produktu leczniczego Intractum Hyperici są następujące:

substancja czynna wyciąg z Hypericum perforatum L., herba (świeże ziele dziurawca)
rozpuszczalnik etanol 96 % ( V/V )

Zawartość etanolu w produkcie wynosi 52 - 62 % (V/V) .   

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Intractum Hyperici należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Intractum Hyperici należy przyjmować doustnie, po rozcieńczeniu w niewielkiej ilości płynu (najlepiej w wodzie).

Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych to 4x dziennie po 5 ml.

Uwaga! W trakcie przyjmowania niniejszego leku należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Intractum Hyperici.

Preparat zawiera etanol. Lek nie jest wskazany do stosowania u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt Intractum Hyperici należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu.

Nie stosować Intractum Hyperici w przypadku występowania nadwrażliwości na promienie słoneczne. Przeciwwskazane jest stosowanie tego leku u osób po transplantacji organów. Nie stosować w czasie terapii u osób zakażonych wirusem HIV.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marta 2019-09-14 11:32

Bardzo dobry lek, choć dostępny bez recepty. Nie zatruwa organizmu, tak jak antydepresanty, a jest naprawdę skuteczny. Moim zdaniem, a wypróbowałam już niejeden specyfik tego rodzaju, najlepszy środek, jaki udało mi się znaleźć. Dziurawiec świetnie sobie radzi ze stanami lęku i niepokoju. Szczerze polecam!

ula 2019-02-15 09:00

Bardzo dobry produkt

Izabella 2018-08-16 18:15

Idealne kropelki na wyciszenie. Intractum Hyperici działa delikatnie, ale na tyle mocno by wyczilować po stresującym dniu :)

Izabella 2017-10-17 18:15

Idealne kropelki na wyciszenie. Intractum Hyperici działa delikatnie, ale na tyle mocno by wyczilować po stresującym dniu :)

Henryka 2016-12-27 10:17

Sądzicie , że środki na ciągłe przygnębienie są pomocne? Ja uważam, że tak! W zeszłym roku korzystałam z Intractum Hyperici . Ten wyrób na serio mi służył!

Jula 2016-12-22 14:28

tylko na mnie nie działa? Przecież to tylko zioło...Na stany depresyjne totalnie nie daje rady

Opinia użytkownika 2016-04-01 12:22

Rewelacja. Niewiele płynu a nastraja optymistycznie na spory czas.Polecam!

Żalina 2016-03-23 23:07

Tydzień temu mój pupil zdechł. Bardzo za nim tęsknię i bardzo mocno to przeżywam. Wiem, że to depresja i powinnam coś z tym zrobić. Zakupiłam Intractum Hyperici i mam pytanie: czy może ktoś tutaj stosował ten środek?

Przybysława 2015-09-23 12:01

Od pewnego czasu chodzę podenerwowana i niespokojna. Myślę, że to efekt nadmiernego stresu. Dość kiepsko sobie z nim radzę. Nie mogę spać i jeść. Intractum Hyperici poleciła mi kuzynka. Postanowiłam spróbować, bo i tak nie miałam nic do stracenia. Środek okazał się pomocną dłonią w moich dolegliwościach.

Salomea 2015-07-23 18:07

Mam głupią pracę. Do tego wkurza mnie taki starszy pracownik:/ Wyposażyłam się w Intractum Hyperici :) Dobrze sobie radzi:) Ten preparat koi nerwy.

Miuk 2015-07-01 22:25

Aktualnie jest moim numerem jeden i tak na prawdę nie będę mógł się go powstydzić. Działa doskonale i cieszę sie z tego środka!

Swieet 2015-07-01 22:25

Stosuje od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego. Nic nie dało mi tak dużo radości jak ten środek i jestem z niego bardzo zadowolony!

Marta W. 2015-07-01 22:24

Posiadają świetne działanie uspokajające. Działa to po prostu tak dobrze, że nie chce już z tego rezygnować ;) Polecam dla każego.

Klaudia 2015-04-26 11:26

Jako dodatek do leczenia Intractum Hyperici daje rade. Może działanie mogłoby być silniejsze, ale przynajmniej tak nie zatruwa organizmu.

Florentyna 2015-02-01 22:49

Stany niepokoju i lęku towarzyszą mi po śmierci mojego ukochanego zwierzaka i co więcej bardzo źle znoszę tę pustkę. Myślałam, że się szybko podniosę, ale jednak nie daję rady. Intractum Hyperici poleciła mi znajoma. Byłam przeciwna wszelkim specyfikom chociaż w zaistniałej sytuacji nie miałam za bardzo wyboru. Mam nadzieję, że wkrótce moja psychiczna męczarnia się skończy. Jestem gotowa na każdą kurację.

Opinia użytkownika 2015-01-13 10:18

Ech... Jakiś czas czuję taką apatię, że szkoda słów. To pewnie przez rozwód z mężem. Byliśmy sobie bliscy. Na podorędziu mam Intractum Hyperici . Liczę, że wrócę do siebie.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.