Kategorie produktów

Intractum Melissae Intrakt z melisy

Intractum Melissae Intrakt z melisy

3.5 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Intractum Melissae Intrakt z melisy

Intractum Melissae Intrakt z melisy jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym. Wskazaniem do stosowania preparatu są łagodne stanu naięcia nerwowego, przebiegające z bezsennością i trudnościami z zasypianiem. 

W formulacji preparatu Intractum Melissae Intrakt z melisy znajduje się etanolowy wyciąg ze świeżego ziela melisy. Melisa ma właściwości łagodnie uspokajające, wyciszające oraz kojące na nerwy i stany napięcia.

Składniki produktu leczniczego przywracają dobre samopoczucie oraz wspierają utrzymanie równowagi emocjonalnej. 

Skład

Składniki produktu leczniczego Intractum Melissae Intrakt z melisy

W 100 ml produktu leczniczego Intractum Melissae Intrakt z melisy znajduje się 100 ml etanolowego wyciągu ze świeżego ziela melisy (Melissae herbae recentis intractum (1:1)).

Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 96% (V/V).

Zawartość etanolu w produkcie: 52% - 62% (V/V).

Dawkowanie:

Produkt Intractum Melissae Intrakt z melisy należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Intractum Melissae Intrakt z melisy należy stosować doustnie. Przed podaniem produkt należy rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego:

dorośli, młodzież od 12. lat i osoby starsze: jeżeli lekarz nie zaleci inaczej należy przyjmować lek 3 razy dziennie po 2,5-5 ml preparatu.

Nie przekraczać wskazanego dawkowania produktu leczniczego. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania leku Intractum Melissae Intrakt z melisy jest nadwrażliwości na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy go stosować u kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i dzieci poniżej 12. lat, ze względu na zawartość alkoholu w preparacie.

Stosowanie produktu w ilości większej niż zalecana może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów. 

Produkt Intractum Melissae Intrakt z melisy należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci,w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego oddziaływania światła i wilgoci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marzanna 2018-07-13 08:31

Melisa już od dawna jest uznaną substancją jeśli chodzi o działanie uspokajające i wyciszające w przypadku trudności z zasypianiem. Meisę można znaleźć w popularnych lekach i suplementach, dodatkowo wzbogaconych o inne składniki. Najlepiej jednak sięgać po melisę w jej najczystszej postaci, dlatego intrakt z melisy to produkt, którym warto się zainteresować.

Opinia użytkownika 2017-06-17 19:10

Intractum Melissae na stres działa idealnie. Minus , że bardzo długo trzeba czekać na efekt. 4 gwiazdki są idealne.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.