Kategorie produktów

Isla Moos

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Isla Moos

Isla Moos to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania o działaniu łagodzącym kaszel i chrypkę.

Pastylki wykazują słabe działanie przeciwzapalne, dzięki czemu działają łagodząco na podrażnioną śluzówkę gardła i jamy ustnej.

Wyrób zawiera polisacharydy, które tworzą na błonie śluzowej warstwę ochronną, dzięki czemu przyczyniają się się do zmniejszenia częstotliwości pojawiania się odruchu kaszlowego.

Substancje śluzowe mają działanie bakeriostatyczne na bakterie Gram-dodatnie oraz zapobiegają rozwojowi stanu zapalnego.

Pastylki Isla Moos wskazane są do stosowania wspomagającego podczas stanów zapalnych i podrażnienia jamy ustnej i gardła oraz podczas chrypki, kaszlu i uczucia suchości w gardle.

Skład

W składzie pastylek do ssania Isla Moos znajdują się następujące substancje:

substancja aktywna w 1 kaps. 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1)
pozostałe składniki guma arabska, sacharoza, parafina ciekła, karmel (barwnik E10), woda oczyszczona, 1 pastylka zawiera 424 mg sacharozy=0,035 jednostek chlebowym

Dawkowanie:

Zalecana porcja produktu Isla Moos do przyjęcia to 1-2 pastylki. Jeśli wystąpi taka potrzeba, można ssać pastylki kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu medycznego Isla Moos jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-10-23 14:28

Kiedy moją córkę atakuje kaszel, to od razu każę wziąć Isla Moos . Jeszcze mnie nie zawiódł.

Janina 2016-04-18 13:55

Przy moim suchym gardle i problemem z przełykaniem, zauważyłam znaczną poprawę.

Izabella 2015-11-06 14:32

Isla Moos działają bardzo dobrze na ból gardła. Szczególnie kiedy podczas przeziebienia ma się też kaszel, który dodatkowo podrażnia gardło!

Zefiryna 2015-08-13 16:03

Na feriach zimowych niemal zawsze atakuje mnie kłopot z gardłem. Jest suche i nie mogę normalnie jeść. Isla Moos sprawdza się na moje kłopoty. Natychmiastowo i na długo eliminują ból!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.