Kategorie produktów

Helsi

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Helsi

Helsi to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania. Pastylki Helsi stosowane są w celu łagodzenia bólu gardła, na kaszel oraz na chrypkę. Składniki zawarte w preparacie łagodzą stany zapalne górnych dróg oddechowych, podrażnienia jamy ustnej i błony śluzowej gardła.

Skład

Komponenty produktu Helsi są następujące: wyciąg suchy z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland Moss Extract), sorbitol, maltitol, guma arabska, koncentrat soku z czarnej porzeczki, kwas cytrynowy, acesulfam K, kwas askorbinowy, aromat z czarnej porzeczki, Capol 4348 (mieszanina wosku pszczelego i olejów roślinnych), woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Helsi powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana porcja produktu Helsi do zażycia to 1-2 pastylek kilka razy na dobę, ssać powoli.

Pastylek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej. Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania

Przed użyciem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Helsi.

Wyrób medyczny Helsi należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Przemysław 2020-11-21 09:19

Kupuję tylko to na bolące gardło. natychmiastowa ulga daje się odczuć.

Paula 2018-10-17 20:01

Kiedy tylko usłyszę, że kogoś zaczyna męczyć kaszel to od razu każę wziąć Helsi . Nigdy mnie nie zawiódł.

Jagoda 2017-04-13 11:06

Przepyszne są te pastylki no i dobrze działają na ból gardła, szczególnie pomocne po intensywnym czasie w pracy- ponieważ pracuję głosem.

Wisia 2016-05-23 13:27

Helsi poleciła mi farmaceutka. Na drugi raz poczytam sobie jaki jest wybór preparatów przed wizytą w aptece i wybiorę sobie coś skuteczniejszego!

Kacper 2016-02-19 17:25

bardzo dobry naturalny produkt, bardzo skuteczny na ból gardła i chrypkę

Sylwana 2015-07-04 19:32

Już leci nam Kolejny- nowy rok szkolny! I akurat ja jestem nauczycielką. Początek roku jest najgorszy jesli chodzi o moje struny głosowe. Helsi jest niezastąpiony! Głos niemal natyczmiast wraca do siebie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.