Kategorie produktów

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest żelem nawilżającym na bazie wody. Produkt pomaga wzmocnić poczucie komfortu podczas stosunków płciowych. 

Skład

Składniki K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet to: woda, glikol propylenowy, sorbitol, hydroksyetyloceluloza, kwas benzoesowy, polisorbat 60, tokoferylu octan.

Dawkowanie:

Sposób użycia K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet: wyciśnij  pożądaną ilość żelu na skórę lub prezerwatywę. Po użyciu zamknij tubę. Produkt jest bezpieczny w użyciu z prezerwatywami lateksowymi.

Przeciwwskazania

 K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środków plemnikobójczych. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-12-04 15:43

Żel intymny jest ważny w higienie okolic intymnych. Szczególnie wskazane jest to w okresie chorób i po odbyciu stosunku płciowego. Żel intymny chroni wrażliwe okolice intymne. Codziennie rano i wieczorem stosuję K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet . Preparat doskonale nadaje się do wrażliwych miejsc.

Opinia użytkownika 2017-06-08 21:10

Próbowałam już różnych środków tego typu, ten na ich tle wypada dobrze, daje miłe uczucie komfortu i nawilżenia

Klaudia 2017-05-10 13:38

Fajnie się sprawdza, dobrze nawilża i poprawia komfort stosunku.

Dominika 2017-02-19 19:00

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet doskonale czyni na miejsca intymne. Środek dobrze zwilża i gwarantuje komfort oraz wygodę!

Ryszarda 2016-10-26 10:31

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet może i dużo kosztuje ale za to faktycznie działa! Ten produkt jest z powodzeniem używany przeze mnie i moich znajomych.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.