Kategorie produktów

Intimel

Intimel

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Intimel

Intimel to wyrób medyczny w postaci żelu.

Produkt Intimel jest wskazany do stosowania w celu uzyskania dodatkowego nawilżenia podczas kontaktów płciowych. Ponadto, może być używany dla ułatwienia aplikacji czopków, tamponów i w gabinetach ginekologicznych - w trakcie przeprowadzania badań.

Skład

Składniki żelu Intimel to: woda oczyszczona, glikol propylenowy, hydroksyetyloceluloza, diwodorofosforan sodu, kwas borowy, phenonip.

Dawkowanie:

Sposób użycia:

Żel Intimel można aplikować bezpośrednio na prezerwatywę lub na skórę w trakcie stosunku lub na wrażliwe miejsce - w przypadku pozostałych zastosowań. Po użyciu należy zamknąć tubę.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Intimel jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ania 2019-02-15 14:37

Jest naprade dobry polecam

Krystyna 2017-01-26 20:53

Żel intymny stosuje się w celu higieny okolic intymnych. Szczególnie wskazane jest to w okresie chorób i po odbyciu stosunku płciowego. Żel intymny wspomaga utrzymanie prawidłowego pH okolic intymnych. Ja do mycia tych miejsc stosuję Intimel . Preparat doskonale odświeża okolice intymne.

Julita 2017-01-22 12:31

Jakiś czas temu trapiło mnie odczucie ciągłej suchości w pochwie. Postanowiłam kipić Intimel . Ten specyfik poradził sobie rewelacyjnie! Co najistotniejsze efekty używania były odczuwalne od razu! Suchość zgasła!

Opinia użytkownika 2017-01-09 18:16

Intimel świetnie oddziaływuje na kobiece okolice intymne. Produkt prawidłowo nawilgaca i zapewnia wygodę!

Nela 2015-06-19 13:24

Żel Intimel jest ok i dobrze nawilża. Opakowanie jest bardzo poręczne.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.