Kategorie produktów

KeratoStill

KeratoStill

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu KeratoStill

KeratoStill to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do oczu. produkt jest polecany do stosowania w okresach wzmożonego obciążenia narządu wzroku, np. przy nadmiernym korzystaniu z komputera, w dolegliwości suchego oka oraz w przypadku zaczerwienienia i podrażnienia oczu.

Na kondycję narządu wzroku mogą mieć wpływ takie czynniki jak kurz, pył, suche i zimne powietrza bądź działanie klimatyzacji.

Wyrób medyczny KeratoStill zawiera w składzie kompleks substancji o działaniu nawilżającym. Składniki te mają za zadanie zmniejszyć objawy towarzyszące poszczególnym dolegliwościom oka.

Przy okazji wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu wilgotności powierzchni oka. 

Skład

Składniki preparatu KeratoStill są następujące:

hydroksymetyloceluloza 0,3%, dekspantenol, wersenian disodowy, dwuzasadowy fosforan sodu, zasadowy fosforan potasu, woda oczyszczona, środek konserwujący- cetrymid 0,01%.

Dawkowanie:

Sposób użycia produktu KeratoStill

produkt należy stosować przy odchylonej głowie. Aplikować 1-2 krople preparatu KeratoStill do worka spojówkowego każdego oka. Po zaaplikowaniu mrugnąć kilka razy, aby rozprowadzić produkt na powierzchni oka. 

Stosować w razie konieczności. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego KeratoStill jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Należy sprawdzić termin ważności produktu. Dla zachowania higieny produkt powinien być używany przez jedną osobę. 

Podczas stosowania preparatu należy uważać, by nie dotknąć oka końcówką aplikatora. 

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marta 2018-08-29 13:32

Krople, które zwykle stosuję zostały wycofane z produkcji, więc szukałam czegoś nowego. Te są fajne, ale jednak nie dają takiego efektu jak poprzednie.

Rozanna 2018-07-09 10:29

Oczy mogą także mieć problem z suchością a wtedy oczy mogą piec i być zaczerwienione. Ten kłopot może być dość niewygodny. Suche oczy może powodować wiatr i klimatyzacja. Najlepiej wtedy zastosować KeratoStill . Ten produkt wspiera pracę gruczoły łzowego. Jego składniki są ważne dla oczy i redukują odczuwane dolegliwości.

Sandra 2017-07-15 13:12

Bardzo fajne krople do oczu. Działąją niemal od razu po zakropleniu. Na plus!

Dobromierz 2017-04-15 22:43

Dłougotrwała nasiadówka przed kompem odczuwalnie nie przynosi korzyści oczom. Od tego i wzrok jest jakby mętniejszy, a oczy wysuszają... Kupiłem KeratoStill żeby to zatrzymać:)

Pelagia 2016-08-10 17:20

W celu nawilżenia suchych oczu używam tylko i wyłącznie KeratoStill . Tylko on da radę sprostać moim wymagającym oczekiwaniom . Rekomenduję ten środek.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.