Kategorie produktów

Kimera

3.86 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Kimera

Kimera – skuteczne rzeźbienie mięśni dla każdego!

Decydując się na ten produkt będziesz mógł skutecznie zmieniać tłuszcz na energię. Pozwoli Ci to na lepsze efekty treningu, w czasie którego będziesz spalał znacznie więcej kalorii. Dzięki temu wyrzeźbienie idealnej, umięśnionej sylwetki i osiągnięcie zadowalającego poziomu tkanki tłuszczowej w ciele stanie się znacznie łatwiejsze.

Uzyskanie idealnych efektów na siłowni to w 99% kwestia ciężkiej pracy i determinacji – wie o tym każdy, kto do takich ćwiczeń podchodzi na poważnie. Czasami przychodzi jednak moment, w którym po prostu stajemy w miejscu i nie jesteśmy w stanie zrobić żadnych wyraźnych postępów. Właśnie wtedy warto sięgnąć po wszystkie wspaniałe właściwości, jakie ma do zaoferowania Kimera. Dzięki niej można znacznie przyspieszyć swoje postępy na siłowni i osiągnąć w ćwiczeniach zupełnie nowy, wyższy poziom. 

Tak wysoka skuteczność produktu została osiągnięta przede wszystkim za sprawą doskonałego, specjalnie dobranego składu. W produkcie znajdują się dwie podstawowe, dokładnie opracowane formuły – Priopretary Kimera Complex oraz Thermoagen. Produkt odznacza się wysoką termogenicznością. Wszystko to sprawia, że stosowanie go przynosi doskonałe efekty i znacznie zwiększa skuteczność każdego treningu. 

Skład

Skład produktu Kimera został specjalnie wyselekcjonowany i stworzony na podstawie długich badań. Specjaliści odpowiedzialni za jego przygotowanie postarali się, aby produkt był w stanie w stu procentach spełniać oczekiwania użytkowników zainteresowanych skutecznym spalaniem tłuszczu i przyśpieszeniem swojego metabolizmu. Wielu ludzi uważa, że tłuszcz w ludzkim ciele jest jedynie niepotrzebnym składnikiem gromadzącym się pod skórą i szpecącym nasz wygląd zewnętrzny. W rzeczywistości jednak może on posłużyć jako świetne źródło energii – trzeba jedynie wykorzystać go we właściwy sposób. Właśnie dlatego Kimera może być tak doskonałą propozycją dla absolutnie każdego!

Zalecane spożycie:

Skład produktu został przygotowany w taki sposób, aby zawierał jak najwięcej łatwoprzyswajalnych składników. Dzięki temu szybkie przenikają one do krwi i trafiają do nerek, błyskawicznie zaczynając spełniać swoje zadania. Powodują one zablokowanie produkowania adenozyny przed nadnercza, co z kolei prowadzi do zwiększonej produkcji noradrenaliny. Jest to hormon odpowiedzialny za spalanie tłuszczu i przekształcanie go w energię. Dzięki temu otrzymujemy dwie ważne dla nas korzyści. Z jednej strony możemy bardziej intensywnie spalać tłuszcz i skuteczniej rzeźbić idealną sylwetkę, a z drugiej – zyskujemy więcej energii do treningu. Produkt przed dopuszczeniem do sprzedaży został dokładnie przebadany, dzięki czemu udowodniono zarówno jego skuteczność, jak i pełne bezpieczeństwo dla użytkowników.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Kimera jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-07-26 10:09

Już długi czas pakuję na siłowni. Wybieram to, co najlepsze więc mam Kimera . W moim wysiłku fizycznym ten produkt dobrze się sprawuje. Jedyny minus to to, że szybko się kończy i jest troszkę drogi.

Tomek 2016-07-26 15:42

Szukałem czegoś na spalenie sadełka i przy okazji na zbudowanie trochę mięśni. To było jakieś 3 miesiące temu. Wybrałem się na siłownię i kumpel poradził mi kupienie Kimera. Wygląda zajebiście i mówił, że po tym będę miał pompę. Nie zastanawiałem się długo i kupiłem Kimera, bo czemu nie. Od razu czułem, że mam więcej mocy i, że mogę ćwiczyć więcej niż zwykle. Chudłem jakieś 1.5 kg na tydzień i przy okazji budowałem mięśnie. Nie chcę żeby to zabrzmiało tak, że Kimera zrobiła wszystko za mnie. Tak dobrze to nie ma. Miałem rozpisane treningi na 5 dni w tygodniu, ścisłą dietę i brałem Kimera. Dopiero takie połączenie daje prawdziwego kopa!

Opinia użytkownika 2016-01-22 16:04

czuję zwiększoną siłę i wytrzymałość od kiedy stosuję kimera. Trenuję ciężej, a teraz czekam na lepsze rezultaty.

P. 2016-01-18 16:42

Dopiero kupiłem. Za jakiś czas napiszę jak efekty.

Jupi! 2016-01-15 11:57

Stosuję kimera od dwóch tygodni. Na razie 6kg mniej. Nie ćwiczę, ale trzymam dietę. Ważę 107 kilogramów, ale wreszcie moja waga zaczęła iść w dół. Jednak moje postanowienie noworoczne chyba się uda!

Beata 2015-12-25 21:53

Od jakiegoś czasu stosuję Kimera i o taki efekt mi chodziło! Szkoda tylko, że pominięcie jednej czy dwóch dawek niszczy efekt. Poza tym jestem zadowolona.

Witalis 2015-02-14 15:22

Potrzebowałem czegoś na poprawę rzeźby i, niestety Kimera w ogóle nie działa. Kasa wyrzucona w błoto.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.