Kategorie produktów

Klimaktobon

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Klimaktobon

Klimaktobon to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat rekomendowany jest w szczególności dla kobiet w okresie klimakterium. Wskazaniem do stosowania suplementu są także nieprzyjemne objawy menopauzy. 

W składzie kapsułek Klimaktobon znajdują się naturalne składniki, takie jak szyszki chmielu i ekstrakt z pluskwicy. Uzupełniają one codzienną dietę, a dodatkowo przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Łagodzą one objawy menopauzy, m.in. uczucie gorąca, wahania nastrojów. Szyszki chmielu wykazują działanie wyciszające i uspokajające. Z tego powodu produkt ten może być stosowany pomocniczo w trudnościach z zasypianiem. 

 

Skład

W składzie suplementu diety Klimaktobon znajdują się: 

szyszki chmielu, ekstrakt z pluskwicy, wypełniacz (maltodekstryna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), składnik otoczki (żelatyna).

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 2 razy dziennie suplementu diety Klimaktobon. Kapsułki należy popijać wodą. 

Zawartość składników w 2 kapsułkach:

ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastej 14 mg
sproszkowane szyszki chmielu 244 mg

Nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu Klimaktobon jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Zróżnicowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Teri 2023-12-21 18:37

nie działa

Alina 2018-01-02 12:59

U mnie ten preparat sprawdza się bardzo dobrze. Uderzenia gorąca pojawiają się znacznie rzadziej.

Monika 2017-04-10 14:03

Stresik w pracy, w domu, podczas rozmowy z szefem... a na mnie odbija się to nadmiernym poceniem. Klimaktobon polecił mi kumpel. Mój problem przyprawiał mnie o zakłopotanie. Żywię ogromną nadzieję, że ten specyfik uwolni mnie od nadmiernego potu i da mi na nowo poczuć się pewną siebie.

Opinia użytkownika 2016-11-26 13:52

Menopauza to niewątpliwie nieprzyjemny i bardzo stresujący okres w życiu każdej kobiety , ale to również nielekkie chwile dla najbliższej rodziny! Wiem, bo jestem córką! Mamusia stosuje teraz ten preparat - Klimaktobon . Ten wyrób łagodzi objawy menopauzy!

Helena 2016-11-09 16:37

Jestem po 50. Naprawdę nie mogę już znieść ani ja, ani mój mąż tych stanów. Wahania nastrojów, rozstrojenie emocjonalne. Na szczęście mam Klimaktobon.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.