Kategorie produktów

Mhp Bcaa 10X

Mhp Bcaa 10X

4.33 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mhp Bcaa 10X

MHP BCAA 10X jest produktem aminokwasowym w proszku. w MHP BCAA 10X znajduje się l-leucyna, o unikalnym stosuneku ilościowym aminokwasów rozgałęzionych na poziomie 10:1:1 dla l-leucyny, l-izoleucyny oraz l-waliny. Produkt pomaga chronić mięśnie przed katabolizmem, wspiera procesy anaboliczne oraz przyczynia się do zachowania dodatniego bilansu zdrowotnego.

Skład

Komponenty suplementy Mhp Bcaa 10X to: węglowodany, BCAA, Blend: L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine.

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja suplementu Mhp Bcaa 10X do spożycia: 1 miarkę rozpuścić w 120-150ml zimnej wody i pić 1-2 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Mhp Bcaa 10X.

Suplement Mhp Bcaa 10X należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Erwin 2017-04-18 13:44

na mnie ta odżywka działa przeciętnie, doradźcie coś sprawdzonego

radek 2017-04-14 15:30

Najlepsze bcaa dostepne na rynku!

Maria 2015-09-21 20:14

Mhp Bcaa 10X to wyrób , który zawiera aminokwasy! Stosuję go, bo podnosi odporność i pomaga w regeneracji po treningach! Pamiętajcie, że jest to idealny produkt nie tylko dla mężczyzn, wiem co mówię!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.