Kategorie produktów

Nubreed Undisputed

Nubreed Undisputed

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nubreed Undisputed

Nubreed Undisputed to produkt dostępny w postaci proszku dla osób trenujących i aktywnych sportowo.

Odżywka ta stosowana jest przed treningiem jako wsparcie dla mięśni oraz wzmocnienie i zwiększenie wydajności podczas intensywnych ćwiczeń.

W składzie produktu Nubreed Undisputed znajdują się składniki, które mają na celu usprawnić zdolności psychofizyczne, zwiększyć siłę oraz wzmocnić poszczególne partie mięśni. 

Produkt ma na celu zwiększyć koncentrację, zapewnić wytrzymałość i siłę, tak by maksymalnie zaangażować mięśnie do aktywności. 

Skład

Składniki produktu Nubreed Undisputed: Vaso-Drive Accelerator:Arginine Carglumate, Arginine Pyroglutamate, L-Arginine Beta Alanine, AgmaPure™, N-Carbamyglutamate (NCG), 2,6-Diaminohexanoic Acid, Citruline Carglumate Ornithine, Vanadyl Sulfate.  Nu-Drive Complex: Glycine, Caffeine, Acacia Extract, Higenamine, Advantra Z™ (Citrus Aurantium), Acacia Rigidula, N, N-dimethyl-4-hydroxyphenylethylamine, Alpha Glyceryl Phosphoryl Choline (Alpha GPC).

Nie zawiera kreatyny. 

Dawkowanie:

Jedna porcja to jedna miarka (8 g). W opakowaniu znajduje się 40 porcji. 

Zalecane dzienne spożycie Nubreed Undisputed: 1 porcja około 30-40 minut przed treningiem. 

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu Nubreed Undisputed.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik odżywki Nubreed Undisputed. Chronić przed oddziaływaniem światła i wilgoci. 

Produkt Nubreed Undisputed należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marta 2018-07-05 09:09

Przed zastosowaniem jakiejkolwiek odywki niezbędna jest konsultacja. Trzeba dopasować produkt odpowiednio do swoich potrzeb. To pierwszy i najważniejszy aspekt.

Aneta 2016-12-07 12:12

Po prostu jest świetny! Wart swojej ceny

BartB 2016-03-04 10:47

spoko :)robi swoją robotę !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.