Kategorie produktów

Lecytyna Medica Forte

Lecytyna Medica Forte

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lecytyna Medica Forte

Lecytyna Medica Forte to suplement diety dostępny w postaci kapsułek miękkich, który zawiera lecytynę sojową. Ze względu na zawartość lecytyny w swoim składzie, może przyczyniać się do wzmocnienia koncentracji i poprawy pamięci. Lecytyna pełni również ważną funkcję w układzie nerwowym.

Lecytyna Medica Forte sprawdza się w stanach inensywnego wysiłku umysłowego oraz stanach napięcia nerwowego. Preparat polecany jest dla osób, które chcą suplementować lecytynę sojową.

Skład

Składniki suplementu diety Lecytyna Medica Forte to:

lecytyna sojowa oraz jako składniki kapsułki elastycznej: żelatyna, gliceryna, woda.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu Lecytyna Medica Forte to 1 kapsułka dziennie, po posiłku.

 Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Lecytyna Medica Forte jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed przyjęciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu.

Przechowywać Lecytyna Medica Forte w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-06 20:37

nawał obowiązków w domu i przez to wcale nie mogę się skupić. Ale wierzę że to tylko przejściowe

uczeń. 2017-09-27 10:19

Produkt sprawdza się świetnie podczas egzaminów i testów. Niweluje stres i wzmacnia koncentrację.

Ludmiła 2015-12-08 23:53

Lecytyna Medica Forte stosuję w okresie zwiększonej nauki. Zwykle w czasie sesji bo tak się stresuję, że nie daję rady. Ten środek wspomaga funkcje umysłowe. Mogę mu zaufać a wszystkie egzaminy zdaję na piąteczki :)

Opinia użytkownika 2015-09-17 14:11

Raczej bez szału działa ta Lecytyna Medica Forte na lepszą koncentrację. Nic nie zdziałacie bez ćwiczeń na lepszą pamięć!

Opinia użytkownika 2015-05-28 17:19

Lecytyna Medica Forte - czy wg mnie pomaga na skupienie? Na mój umysł działa zadowalająco.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.