Kategorie produktów

Morwa Biała Forte

Morwa Biała Forte

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Morwa Biała Forte

Morwa Biała Forte to suplement diety w postaci tabletek. Składniki suplementu wspomagają metabolizm węglowodanów. Zawarta w produkcie morwa biała wspomaga produkcję insuliny oraz korzystnie wpływa na rozkład polisacharydów.

Skład

Komponenty preparatu Morwa Biała Forte to: wyciąg z liści morwy białej,

substancje wypełniające: celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona; sub. przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, sub. glazurujące: sorbitole, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen.

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja suplementu do spożycia to 1 tabletka 1 raz dziennie pół godziny przed posiłkiem. Przyjmować maksymalnie 2 tabletki dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Morwa Biała Forte.

Produkt Morwa Biała Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.  Chronić przed wilgocią. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dina 2020-01-02 14:18

Mam wielką nadzieję że z tym lekiem dam radę wyregulować skaczący cukier. jeśli się nie uda to niestety czeka mnie wizyta w przychodni.

Magdalena 2018-12-22 11:55

Cukrzycy mają mega utrudnioną sytuację bo muszą ostro pilnować jadłospisu. Ważny jest tu współczynnik węglowodanowy dotyczący produktów żywnościowych. Dobrze jest też pamiętać o odpowiedniej suplementacji. Nadmienię więc, że wartorzucić okiem na specyfik Morwa Biała Forte . Jest odpowiedni dla cukrzyków.

Witalis 2018-07-10 16:28

Muszę sprawdzać poziom cukru. Przy okazji większość produktów nie jest dla mnie. Trzymam przy sobie Morwa Biała Forte . Musi być przyjmowana przez diabetyków. Ten preparat jest godny zaufania.

Pola 2017-05-10 10:58

Nie mam zastrzeżeń, tabletki z morwą wydają się być skuteczne.

Asia 2017-04-27 12:53

Daję trzy gwiazdki, bo choć produkt działa, to jednak na mnie po dłuższym stosowaniu oddziaływał bardzo źle= zaczęłam wpadać w stan podobny do hipoglikemii (nie jestem cukrzykiem).

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.