Kategorie produktów

Mucovagin

Mucovagin

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mucovagin

Mucovagin to wyrób medyczny w postaci globulek dopochwowych. Przeznaczony w stanach atrofii i dystrofii. Globulki dopochwowe wspomagają odnowę błony śluzowej pochwy i okolic intymnych.

Wskazany w przypadku odczuwania nieprzyjemnych dolegliwości i dyskomfortu pochwy i jej okolic, takich jak suchość, podrażnienia, świąd. Globulki dopochwowe są także stosowane w okresie menopauzy w celu odbudowania nabłonka pochwy. 

Mucovagin może być używany dla poprawy życia intymnego, przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej i przy odczuwanym dyskomforcie w trakcie stosunku płciowego.

Skład

Składnikami wyrobu medycznego Mucovagin są następujące substancje:

Kwas hialuronowy (w postaci soli sodowej kwasu hialuronowego) 5 mg w jednej globulce, tłuszcz stały (glicerydy półsyntetyczne)

Dawkowanie:

Produkt Mucovagin stosować dopochwowo.

Instrukcja użycia: jedną globulkę dopochwową Mucovagin aplikować w pochwie. Stosować wieczorem, przed snem.

W trakcie kuracji należy używać wkładek higienicznych ze względu na możliwość pojawienia się wydzieliny.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania wyrobu medycznego Mucovagin jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu. Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed zastosowaniem globulek. Nie stosować w okresie menstruacji.

Produktu nie należy stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Honorata 2020-02-10 12:20

Globulki zadziałały u mnie nawilżająco, ale jedynie w momencie zastosowania. Tuż po skończonym opakowaniu suchość wróciła ...Poszukam czegoś innego gdyż zależy mi na długotrwałym efekcie ..Nie chcę przewlekle stosować preparatów dopochwowo.

Janina 2019-02-28 11:19

Globulki łatwe w aplikacji i komfortowe w użyciu. Pomagają mi na suchość pochwy w okresie menopauzy

rybka 2018-09-23 08:48

drogi, ale niesamowicie skuteczny. Po długotrwałym leczeniu i stanach zapalnych podziałał świetnie!

Kasia 2017-12-02 12:47

Na podrażnienia po leczeniu intymnym, czy po stosunku. Od razu przynosi ulgę i przyśpiesza proces gojenia

Opinia użytkownika 2017-10-20 22:36

hmm...przy antykoncepcji takie uczucie suchości jest chyba powszechnym zjawiskiem...no nic, trzeba się zatem dodatkowo nawilżać...

Maryla 2017-10-20 13:07

Pomaga także, gdy odczuwa się nieprzyjemne ,,napięcie'' w pochwie. Podoba mi się to, że ten wyrób ma tak wszechstronne działanie.

Opinia użytkownika 2017-07-10 11:03

Moja mama ma ostatnio ten ciężki czas :( Na początku totalnie nie wiedziałam, jak mam się zachować... Zastanawiałam się czy powinnam jej zasugerować wizytę u lekarza, ale sama w końcu się na to zdecydowała... Po kilku dniach zobaczyłam, że stosuje Mucovagin ! Wyrób zadziałał szybko i skutecznie na jej spadki nastroju!

Luba 2016-03-07 12:26

Jakiś czas temu nękało mnie wrażenia suchości w miejscach kobiecych. Postanowiłam kipić Mucovagin !!! Ten wyrób podołał wyśmienicie! Co najistotniejsze efekty stosowania były natychmiastowe! Suchość zgasła!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.