Kategorie produktów

Cicatridina

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cicatridina

Cicatridina to wyrób medyczny w postaci globulek dopochwowych.

Globulki dopochwowe Cicatridina wskazane są do stosowania wspomagająco podczas stanów atrofii i dystrofii oraz w procesie regeneracji błony śluzowej pochwy. Produkt wspomaga gojenie się ran po zabiegach ginekologicznych, po porodzie, dystrofii spowodowanej naświetlaniem jonizującym lub chemioterapią oraz podczas suchości pochwy, wywołanej niedoborem hormonów żeńskich - estrogenów.

Skład

Składniki preparatu Cicatridina to:

sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella Asiatica - ekstrakt olejowy 60 mg, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu 60 mg, ekstrakt olejowy z drzewa herbacianego 2 mg, glicerydy półsyntetyczne, BHT, iozpropylparaben, izobutylparaben, butylparaben.

Dawkowanie:

Sposób użycia wyrobu:

- po zabiegach ginekologicznych, po chemio- i radioterapii, po porodzie, po zabiegach chirurgicznych - 1 globulka przez 10-20 dni, wieczorem.
- w stanach zmniejszonego wydzielania estrogenów przy suchości pochwy oraz w okresie przed i menopauzalnym - 1 globulka przez 10 dni, następnie co 2-3 dzień - również wieczorem.

Cicatridina globulki dopochwowe nadają się do długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania globulek jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Cicatridina.

Globulki dopochwowe Cicatridina należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-09-23 08:50

przetestowany i najlepszy. Koi, usuwa dyskomfort, leczy.

Opinia użytkownika 2018-09-17 11:08

Do symptomów suchości pochwy należą pieczenie, zaczerwienienie i swędzenie. Cicatridina to środek, który może pomóc w eliminacji tych dolegliwości. Nie kosztuje dużo i jest łatwodostępny.

Małgorzata 2018-07-01 07:54

Stosuję te globulki po przebytej radio i brachyterapii pochwy. Preparat doskonale radzi sobie z powstałym odczynem. Duża ulga nastąpiła już po 2 godzinach po zaaplikowaniu pierwszej globulki. Lek ma charakterystyczny, dość intensywny zapach eukaliptusowy, ale to mi zupełnie nie przeszkadza. Jedyne co mi przeszkadza to wygórowana cena preparatu.

Asenat 2018-02-26 14:57

Latem gnębiło mnie odczucie suchości w okolicach intymnych. Kupiłam wtedy Cicatridina ! Ten środek poradził sobie genialnie! Co może was ciekawić: skutki stosowania były natychmiastowe! Suchość zniknęła!

Opinia użytkownika 2017-12-02 12:49

nie wymienię na nic innego, dobry na wszystko, sprawdzony, pewny. Nawilża, koi, leczy. Zawsze mam w szafce pod ręką

Kalina 2017-05-31 14:27

Działają bardzo dobrze, stosuję już jakiś czas i jest dużo lepiej.

Anna 2017-01-02 10:36

dobrze dzialaja

Liza 2016-02-03 16:06

Cicatridina pomaga na dolegliwości suchości w pochwie. Mam tak od czasu gdy rozpoczęłam używanie środków na problemy z hormonami... Szczerze zalecam ten preparat! Przywraca nawilżenie okolic kobiecych!

Iza 2015-09-13 20:24

Mogłaby ta maść być troszkę tańsza, no ale moje zdarte przed ramie szybko wygoiła więc nie mam co narzekać.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.